اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ هادی میرزایی روز شنبه در گفت و گویی اظهار داشت: در راستای کنترل عناصر اصلی تهیه و توزیع مواد مخدر مشخص شد شخصی با همکاری همدستانش لابراتوار ساخت هروئین در یکی از قلعه های اطراف استان راه اندازی کرده است.
وی افزود: تداوم رصد و پیگیری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان حکایت از آن داشت که قاچاقچیان موصوف مقادیر قابل توجهی مواد مخدر از نوع مرفین را از مرتبطین خود در یکی از استان های همجوار تحویل گرفته و به قصد تولید هروئین به قلعه پیش گفته منتقل کرده اند.
میرزایی ادامه داد: ماموران با هماهنگی مقام قضایی از قلعه و سه باب منزل در اختیار این قاچاقچیان بازرسی و مقادیری محلول هروئین و وسایل ساخت و تولید این ماده مخدر را کشف کردند.
وی اضافه کرد: در بازرسی از منازل نامبردگان چهار دستگاه خودروی سواری، یک دستگاه موتورسیکلت، مقادیری وجه نقد و یک قطعه دستبند زنانه نیز کشف و توقیف شد.
وی ادامه داد: ماموران مقادیر زیادی محلول هروئین که در کف زیرزمین پخش و مقدار قابل توجهی از طریق فاضلاب دفع شده بود برای جلوگیری از امحاء کامل آن اقدام به مسدود کردن درب لوله فاضلاب کردند و در نهایت مقدار 36 لیتر محلول هروئین را کشف و یک تن از اعضای اصلی این باند را نیز شناسایی و دستگیر کردند.
وی تصریح کرد: متهم به انضمام پرونده به مرجع قضایی استان معرفی و پس از صدور قرار قانونی مناسب روانه زندان شد و پیگیری برای دستگیری سایر اعضای این باند و مرتبطان احتمالی آن ادامه دارد.

** باند سارقان ادوات ریلی راه آهن قم متلاشی شد
رئیس پلیس راه آهن استان قم نیز گفت: با تلاش ماموران، باند 9 نفره سارقان ادوات ریلی راه آهن متلاشی و 130 اصله تراورس چوبی به وزن 9 تن از سارقان کشف شد.
سرهنگ غلام عباس خورشیدوند اظهار داشت: ماموران پلیس راه آهن قم با رصد فضای مجازی به یک مورد آگهی فروش تراورس های چوبی در یکی از سایت های خرید و فروش مشکوک شدند و موضوع در دستور کار تیم عملیاتی این پلیس قرار گرفت.
وی گفت: سپس با بدست آمدن مشخصات فرد آگهی دهنده که ساکن استان همجوار قم بود و با توجه به غیر مجاز بودن خرید و فروش اموال راه آهن، پس از هماهنگی با مقام قضایی، طی یک عملیات پلیسی نامبرده به همراه 8 تن از همدستانش دستگیر شد.
وی افزود: ماموران با شناسایی محل نگهداری اموال مسروقه، 130 عدد اصله تراورس چوبی به وزن 9 تن را کشف کردند و متهمان تحویل مرجع قضایی استان شدند.
1175 /
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.