اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین احمد فرخ فال چهارشنبه شب در نهمین مجمع عمومی جامعه مدرسین با موضوع اربعین نماد وحدت و عزت اسلامی در سالن اجتماعات جامعه مدرسین اظهار داشت: برخورد با این برنامه های دشمن بدون برنامه ممکن نیست.
وی افزود: امروز این مثلت به دنبال این است که حلقه های وصل و محبت و دوستی بین امت های اسلامی را در هم بشکند و آنچه که جامعه جهانی متمدن است و دهکده جهانی می نامند را به عنوان برترین فکر و برنامه در جامعه انسانی اجرا کند.
استاد حوزه علمیه قم اذعان داشت: دشمنان معارف اسلام و اهل بیت را تنها مانع بر سر راه خود می دانند، از این رو این مثلث شوم دست به دست هم دادند و در همه جریان هایی که علیه اسلام و مسلمان رقم می خورد به صورت آشکار و پنهان نقش دارند.
فرخ فال تشکیل داعش و گروه های الهادی و ریختن خون مسلمانان و به اسارت گرفتن زن و بچه را از جمله اقدام های مثلث مذکور دانست و افزود: امروز به دنبال این هستند که اسلام آمریکایی را به جای اسلام حقیقی و ناب بنشانند و آنچه که می تواند همه این نقشه ها را افشا کند، وحدت جامعه و امت های اسلامی است.
وی صلابت،هوشیاری،تیزهوشی و زکاوت مراجع تقلید این سکان داران معارف اسلام و اهل بیت بویژه رهبر معظم انقلاب را مانع اصلی این حرکت ها و برنامه ها دانست، و گفت: وحدت ملت ایران و نظام اسلامی با ملت و نظام کشورهای دوست عراق و سوریه در دهن استکبار و مثلث شوم زد و داعش را به زباله دان فرستاد.
مدیر سابق حوزه علمیه قم تصریح کرد: این نشان دهنده آن است که وحدت امت اسلامی می تواند تمام نقشه های شوم دشمن را نقش بر آب و رسوا کند.
رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین همچنین با اشاره به اهمیت پیاده روی اربعین گفت: جریان اربعین یکی از نمادهای وحدت اسلامی است، و جوامع تشیع و تسنن و همه دلباختگان به اسلام باید زیر لوای مراجع و بویژه رهبر معظم انقلاب در مسیری که بتواند تمام خدعه ها و شیطنت های این مثلث را برای جامعه بشری اثبات کند، حرکت نموده و از این طریق دین خود را به نهضت خونین امام حسین (ع) ادا نمایند.
7403/ 6133/
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.