اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، وی روز یکشنبه در دیدار سردار حسین اشتری، فرمانده نیروی انتظامی افزود: زمانی که در زمینه مفاسد اقتصادی با دانه درشت ها برخورد شود، راه های هدر رفت سرمایه ملی کشف و از آن محفاظت می شود.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به این که آمد و شد مسئولان کشور به بیوت مراجع دارای آثار مطلوب فراوانی است، گفت: مردم حاجات خود را با علما در میان می گذارند و این دیدارها می تواند موجب انتقال خواسته های مردم به مسئولان و اصلاح امور کشور باشد.
وی با بیان این که کار نیروی انتظامی در پیاده سازی قوانین نظام اسلامی، عمل به تقواست، افزود: انتظار مردم از پلیس این است که در برخورد با مجرمان در بخش های مختلف با قاطعیت رفتار کنند.
این مرجع تقلید همچنین گفت: در اثر فشارهای اقتصادی مردم دچار مشکل هایی شده اند که لازم است مسئولان با همکاری یکدیگر به سرعت نسبت به رفع آن اقدام کنند.
وی افزود: باید آرامش کشور در حوزه های مختلف از جمله مسائل اقتصادی حفظ شود و مردم از آینده خود در نگرانی نباشند.
وی ادامه داد: نباید تا گرانی می شود عده ای به سمت احتکار کالا و ایجاد قحطی کاذب در کشور روی بیاورند، وظیفه مسئولان است که احتیاج های مردم را فراهم و با اخلالگران برخورد کنند.
سردار حسین اشتری در سفر یک روزه به قم ضمن زیارت بارگاه ملکوتی حضرت معصومه (س) با شماری از مراجع تقلید دیدار و گفت و گو کرد.
از سیزدهم تا نوزدهم مهرماه با شعار« پلیس مقتدر، امین مردم» به عنوان هفته نیروی انتظامی نامگذاری شده است.
7405/ 1175
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.