اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار عبدالرضا آقاخانی روز یکشنبه در گفت و گویی اظهار داشت: این سه محموله طی یک هفته گذشته در محورهای مواصلاتی استان کشف شده که 15 تن نیز در این رابطه دستگیر شدند.
وی در ادامه گفت: یکی از ماموریت های ویژه ای که امسال از طریق سلسله مراتب ناجا و در راستای سیاست های کلان نظام ابلاغ شده بحث مبارزه با قاچاق کالا و ارز است.
وی اضافه کرد: همکاران در مجموعه پلیس آگاهی و اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز، با نیروی مضاعفی در این حوزه وارد عمل شده که می توان به افزایش 20 درصدی قاچاق در پنج ماه ابتدای سال جاری با رقمی حدود 100 میلیارد ریال نسبت به مدت مشابه سال گذشته اشاره کرد.
فرمانده انتظامی استان قم با بیان این که ماموریت مبارزه با قاچاق به صورت یک ماموریت ویژه در سال 97 در دستور کار پلیس قرار دارد، ابراز امیدواری کرد: برابر سیاست های کلان نظام جمهوری اسلامی و طی تعاملات با دیگر دستگاه های استان شاهد توفیقات بیشتری در این حوزه باشیم.

** کشف 82 کیلوگرم تریاک در قم
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قم نیز از کشف 82 کیلوگرم تریاک و دستگیری سه قاچاقچی در قم خبر داد.
سرهنگ غلام عباس بلفکه افزود: در پیگیری ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قم مشخص شد چند تن از قاچاقچیان قصد دارند محموله مواد مخدر را توسط 2 دستگاه خودرو از جنوب کشور به قم منتقل کنند که بلافاصله موضوع در دستور کار ماموران این پلیس قرار گرفت.
وی گفت: در ادامه ضمن هماهنگی قضایی، تیم پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قم به محور مواصلاتی استان اعزام و با تلاش ماموران هر 2 خودرو شناسایی، متوقف و جهت بررسی به مقر پلیس منتقل شد.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قم افزود: سرانجام در بازرسی از یکی از خودروها، حدود 22 کیلو و 400 گرم تریاک در قالب 27 بسته و در بازرسی از خودروی دیگر، حدود 60 کیلو و 300 گرم تریاک در قالب 56 بسته کشف شد.
بلفکه گفت: در نهایت متهمان پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی استان شدند.
1175 /
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.