اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا ، سردار غلامعسگر کریمیان روز شنبه در یادواره 611 شهید مشگین شهر افزود: تحقق شعار اقتصاد مقاومتی و استفاده از ظرفیت و توان داخلی می تواند دشمن را در جنگ اقتصادی مغلوب کند.
وی با بیان اینکه در سال های اخیر متاسفانه در عمل به فرامین مقام معظم رهبری در مورد اقتصاد مقاومتی آن طور که شایسته بود اقدام نشده، اظهار داشت: در صورت تلاش بیشتر دولتمردان و همراهی مردم اوضاع اقتصادی کشور بهبود خواهد یافت.
وی در ادامه با گرامیداشت یاد شهدای شهرستان مشگین شهر گفت: وصیت شهیدان ولایتمداری ، حفظ استقلال و تمامیت ارضی و پاسداری از آرمان های جمهوری اسلامی ایران می باشد.
در این مراسم که با محوریت سردار رشید اسلام میرمحمود بنی هاشم برگزار شد، سردار کریمیان با تجلیل از دلاورمردی های گردان حضرت علی اصغر (س) به فرماندهی سردار میرمحمود بنی هاشم در دوران دفاع مقدس از وی به عنوان نماد غیرت ، همت و افتخار آذربایجان نام برد.
سرهنگ محمد پورمند ، فرمانده سپاه ناحیه مشگین شهر نیز با تشریح اهداف عملیات نصر 7 گفت: شهرستان مشگین شهر در این عملیات هفت شهید از جمله شهید میرمحمود بنی هاشم را تقدیم انقلاب اسلامی کرد.
پخش فیلم و عزاداری از دیگر بخش های این یادواره بود.
7117/6018
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.