اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا ، سیدناصر میرمرسلی روز شنبه در مراسم افتتاحیه برگزاری نخستین دوره مسابقات کاراته چند جانبه سبک کیوکوشین روستایی خلخال افزود: در سال های اخیر برای توسعه ورزش در روستاهای این شهرستان تلاش شده و نتیجه این تلاش ها توسعه ورزش همگامی و قهرمانی در بین جوانان روستایی منطقه بوده است.
اکبر بهنامجو ، استاندار اردبیل نیز در این آیین از دست اندرکاران برگزاری مسابقات کاراته روستایی در روستای خوجین از توابع بخش مرکزی خلخال قدردانی کرد.
او گفت: ورزش از عوامل ایجاد نشاط و پیشگیری از آسیب های اجتماعی در جامعه است که می توان با گسترش آن در جوامع روستایی برای سرگرمی جوانان و جلوگیری از مهاجرت روستایی استفاده کرد.
در نخستین مسابقات کاراته روستایی سبک کیوکوشین خلخال گرامیداشت یادواره شهدای روستای خوجین و سالروز سردار شهید مدافع حرم شهید حججی هشت 97 ورزشکار در قالب تیم از اردبیل ، خلخال ، مشگین شهر و تالش در 18 وزن در سه رده سنی نونهالان ، نوجوانان و جوانان رقابت کردند.
در پایان این مسابقات در رده سنی نونهالان رضا قنبری ، محمد بابازاده ، یاسین عباس زاده ، امیرعباس غلامی ، امیرحسین رحمانی و محمد مهدی قناعتی به عنوان نفرات برتر معرفی شدند.
همچنین در رده نوجوانان ایلیا قهرمانی ، ابوالفضل فاتح ، شایان فلاحی ، محمد قدرتی ، علی بهی ، اشکان اصفری و سامان قلعه کفایی عناوین برتر را کسب کردند.
در رده سنی جوانان نیز امیر فرزانه ، علیرضا اسماعیلی ، سهیل ناظم ، یوسف محمودی و میلاد خورشیدی به عنوان نفرات برتر شناخته شدند.
7119/6018
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.