اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، بهرام آقاخانی روز چهارشنبه در بازدید از خبرگزاری ایرنا اردبیل افزود: در بازی های آسیایی حضور سعید علی حسینی در رشته وزنه برداری، بهنام شیری در دوومیدانی، امیررضا کنعانی در رشته شمشیربازی و رضا دباغ اویسی و سالار شیخ لووند در رشته کانوپولو حتمی است.
وی بیان کرد: علی اشکانی به عنوان سرمربی و احد پازاج به عنوان مدیر فنی تیم های ملی کشتی فرنگی دیگر نمایندگان اردبیل در بازی های آسیایی جاکارتا هستند.
او اظهار داشت: در بازی های پارا آسیایی 2018 جاکارتا هم حضور حسن جعفری، محمد پرنیا و مصطفی شهبازی در رشته ورزشی گلبال، محسن طلوعی در رشته ورزشی بسکتبال با ویلچر آقایان ، زهرا حبیبی در رشته ورزشی بسکتبال با ویلچر بانوان، جلیل باقری جدی در رشته دو و میدانی و مجید فرزین در وزنه برداری معلولان از اردبیل قطعی است.
آقاخانی گفت: آئین بدرقه ورزشکاران و مربیان اردبیلی اعزامی به رقابتهای آسیایی و پاراآسیایی 2018 جاکارتا ساعت 17 روز پنج شنبه 18 مرداد ماه در سالن همایش های مجموعه ورزشی حسین رضازاده اردبیل برگزار خواهد شد.
مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل افزود: در این آئین اقشار مختلف مردم، اهالی ورزش و مسئولان از نمایندگان استان اردبیل در جاکارتا تجلیل و آنها را بدرقه خواهند کرد.
وی با اشاره به برگزاری اردوی تیم ملی در رشته های مختلف ورزشی در سال جاری در اردبیل گفت: اداره کل ورزش و جوانان استان مانند سال های گذشته از قهرمانانان ورزشی حمایت و پشتیبانی لازم را انجام خواهد داد تا با حضور مقتدرانه در میادین بین المللی برای کشورمان افتخار کسب کنند.
6130/6016
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.