اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، حسن قبادی روز پنجشنبه در نشست اقتصاد مقاومتی بیله سوار با اشاره به اینکه بانک ها در پرداخت تسهیلات اشتغال فراگیر نباید تعلل کنند، افزود: بسیاری ازطرحهای اشتغال فراگیر در حوزه کشاورزی و دامپروری بوده و تعلل در پرداخت تسهیلات باعث دلسردی داوطلبان این تسهیلات می شود.
وی بیان کرد: تکمیل پرونده های مربوط به متقاضیان تسهیلات اشتغالزایی که با ارائه طرح در سامانه کارا ثبت نام کرده اند نیز بایستی با سرعت بیشتری مورد بررسی قرار گیرد.
وی با بیان این که دستگاه های اجرایی برای جذب تسهیلات اشتغالزایی بایستی حرکت جهادی داشته باشند، اظهار کرد: این تسهیلات در 2بخش فراگیر و روستایی با سایر تسهیلات اشتغال در سال های گذشته تفاوت دارد؛ بنابراین ضروری است تا پرونده های ثبت شده در سامانه کارا به دقت بررسی و متقاضیان پاسخ مناسبی دریافت کنند.
قبادی با بیان اینکه یکی از وظایف کمیته فنی شهرستان، علاوه بر بررسی طرح‌ها آسیب شناسی آنها می باشد، تشریح کرد: سیاست دولت از پرداخت این تسهیلات پول پاشی نیست بلکه با هدفگذاری در منابع بانکی پرداخت تسهیلات صورت می‌گیرد تا به سمت رونق اشتغال پیش رویم.
وی گفت: متقاضیان دریافت تسهیلات اشتغالزایی نیازمند راهنمایی و حمایت هستند و این مسئله اصلاً قابل قبول نیست که متقاضیان نتوانند با رئیس اداره ارتباط داشته باشند.
بیله سوار مغان در165 کیلومتری شمال اردبیل واقع است.
3006/6016
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.