محمد باقر فلسفی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: آنهایی که به آقای روحانی رای داده اند بهتر می توانند مطالبات مردم را پیگیری کنند ولی افراد غیر همسو در پشبرد برنامه ها کارشکنی کرده و خط قرمز شورای عالی اصلاح طلبان نیز حضور فعالان رقبای روحانی در مدیریت هاست.
وی با اشاره به انتصاب های اخیر در استان اردبیل گفت: ادعا نمی کنیم که همه مدیران از جنس اصلاح طلبان منصوب می شوند چرا که اعتقاد داریم چینش کابینه نشان دهنده دولت اعتدال است.
فلسفی گفت: در انتصاب ها باید نگاه استانی و توسعه ای وجود داشته باشد، البته نظر استاندار اردبیل در انتصاب ها ملاک بوده و نه استاندار و نه شورای عالی اصلاح طلبان اجازه نمی هند افرادی که پایبند به آرمان های رئیس جمهوری نیستند در مسند امور باشند.
رئیس شورای عالی اصلاح طلبان استان اردبیل با بیان اینکه شورای عالی اصلاح طلبان قدمی در تضعیف دولت بر نمی دارد، افزود: اعتقاد راسخ به نقد سازنده داریم، از طرفی هم حمایت کورکورانه از دولت و شخص استاندار هم نمی کنیم.
فلسفی گفت: هر زمان ایراد و نقصی در امور باشد با هدف اصلاح و تقویت دولت، شورای عالی اصلاح طلبان مکلف به موضع گیری است.
وی درباره حمایت استاندار اردبیل از حامیان روحانی در انتصاب ها افزود: همانطور که امام جمعه اردبیل در جلسه معارفه استاندار استفاده از حامیان روحانی و اصلاح طلبان در مدیریت ها را متذکر شدند، هیچ گونه بی توجهی از ناحیه مدیریت عالی استان به اصلاح طلبان احساس نمی شود.
رئیس شورای عالی اصلاح طلبان استان اردبیل با اشاره به فعالیت نمایندگان اصلاح طلب استان در مجلس افزود: این نمایندگان صادقانه در پیشبرد امور و توسعه استان تلاش دارند .
فلسفی از فعالان سیاسی استان خواست فضای سیاسی را آلوده نکنند.
7110/6016
انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.