اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا ، حجت الاسلام امیر رشتبری روز یکشنبه در جلسه ستاد بازسازی عتبات عالیات افزود: این ستاد در سال گذشته موفق به جمع آوری بیش از 470 میلیون ریال کمک های مردمی برای بازسازی عتبات عالیات در کشور عراق شد.
وی گفت: با توجه به تعهد 500 میلیون ریالی ستاد عتبات عالیات خلخال در سال گذشته امسال سطح تعهد این شهرستان با 2.5 برابر افزایش به یک میلیارد و 200 میلیون ریال از سوی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان اردبیل ارتقا یافته که دستیابی به 100 درصد این تعهد نیازمند همت مضاعف اعضای ستاد و مسئولان دستگاه های اجرایی است.
جانشین فرماندار خلخال نیز در این جلسه با اشاره به کمک بیش از 70 میلیون ریالی دستگاه های اجرایی این شهرستان در سال گذشته برای بازسازی عتبات عالیات گفت: تنها 2 سند از 20 سند مورد تعهد دستگاه های اجرایی در سال 97 خریداری شده که برای خرید 18 سند باقیمانده از سال گذشته تلاش خواهد شد.
احمد قنبری با بیان اینکه از بانک های خلخال هیچ کمک مالی در این زمینه دریافت نشده ، گفت: کمک های ادارات و دستگاه های دولتی به ستاد بازسازی عتبات عالیات خلخال از محل کمک های کارکنان دولت جمع آوری شده و در اختیار این ستاد قرار می گیرد.
خلخال در جنوب اردبیل قرار دارد.
7119/6018
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.