اخبار مرتبط

به گزارش روز یکشنبه ایرنا غریب منوچهری افزود: برگزاری جشنواره موسیقی، جشنواره فیلم کوتاه مهر استانی، نخستین جشنواره مد و لباس ایرانی و اسلامی، جشنواره فیلم فجر و نمایشگاه کتاب به صورت سراسری از جمله این برنامه ها بود.
وی اظهار کرد: با هدف احیای اجرای دائمی تئاتر هرشب در مجتمع فدک، بیضا و پلاتوی استاد نجفلوی اردبیل تئاتر توسط هنرمندان اجرا می شد و امسال نیز این روند ادامه خواهد داشت.
وی با اشاره به اینکه پارسال 60 عنوان تئاتر با موضوع فرهنگ عامه استان، دفاع مقدس، آسیب‌های اجتماعی، فرهنگی و عمومی در استان برگزار شده است، بیان کرد: برگزاری نوزدهمین جشنواره منطقه‌ای تئاتر مغان و هممچنین حضور موفق گروه‌های تئاتر در جشنواره فجر از جمله برنامه های اجرایی بود.
منوچهری با اشاره به درخشش هنرمندان اردبیلی گفت: هنرمندان استان در جشنواره های مختلف به ویژه جشنواره جهانی فیلم کوتاه خوش درخشیدند به طوری که سال گذشته موفق به کسب 10 جایزه جهانی شدند.
وی با بیان اینکه سرمایه گذاران بخش خصوصی در حوزه هنر حمایت می شوند، افزود: زیرساخت‌ها و امکانات فرهنگی هنری استان پاسخگوی نیازها نیست و یکی از دغدغه های هنرمندان استان کمبود های سخت افزاری است.
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل اظهار کرد: با وجود این کمبود ها اما هنرمندان استان اردبیل با خلاقیت و تلاش خود از نظر تولیدات کیفی و تنوع برنامه‌ها و کسب جوایز جزو ١٠ استان برتر کشور هستند.
6130/6016
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.