اخبار مرتبط

شهردار اردبیل گفت: در همین یک ماه اخیر بیش از یک میلیون بوته گل کاشته شده و 20 هزار اصله نهال مثمر و غیرمثمر نیز در سطح شهر اردبیل غرس شده است.
به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، حمید لطف‌اللهیان در جلسه رسمی شورای شهر اردبیل اظهار کرد: تمام تلاش ما بر این است تا در اجرای همه پروژه‌ها به شکل اصولی و فنی گام‌های بنیادین برداریم و قطعا براساس بودجه مصوب شورای شهر سعی خواهیم کرد تا در مسیر تحقق آن حرکت کنیم.
وی با قدردانی از تلاش شورا در تصویب متمم بودجه و همچین لایحه بودجه 97 خاطرنشان کرد: متمم بودجه عملکرد شهرداری را در بهترین شکل و قالب به نمایش گذاشت و ما با دقت بیشتر تلاش خواهیم کرد تا در سالجاری به همه هدفگذاری‌ها دست یابیم و مردم به شکل گویا و به عینه تحولات را در خیابان‌ها، کوچه‌ها و ... معابر خود مشاهده کنند.
شهردار اردبیل در ادامه بیان کرد: مجموعه شورا و شهرداری در جلب رضایت مردم از هیچ تلاش و همتی دریغ نمی‌کنند و ما یک اراده جمعی را در پیشبرد اهداف و رفع موانع شاهد هستیم و قطعا در این باب جلب و توسعه فرصت‌های سرمایه‌گذاری زمینه‌ای را فراهم خواهد کرد تا بتوانیم به اهداف مورد نظر در سالجاری دست یابیم.
لطف‌اللهیان به پروژه‌های اولویت‌دار شهرداری در تحقق اهداف و برنامه‌های بودجه‌ای اشاره کرد و افزود: با توجه به اینکه اردبیل شهر سردسیر است هیچ کار عمرانی در فروردین و اردیبهشت در این شهر قابل تصور نیست ولی با بهبود شرایط جوی ما تا زمان حضور مسافران و گردشگران همت مضاعف را به کار خواهیم گرفت تا خروجی مناسبی را در کارها شاهد باشیم.
وی با بیان اینکه امسال برای اولین بار قبل از شروع سال جدید اقدام به کاشت یک میلیون بوته گل در پارک‌ها و معابر کرده‌ بودیم، تصریح کرد: از امروز کاشت 20 هزار اصله نهال مثمر و غیرمثمر نیز در شهر اردبیل شروع شده است.
پل قدس اردبیل 42 درصد پیشرفت فیزیکی دارد شهردار اردبیل از تدارک برنامه ویژه برای بازدید اعضای شورای شهر و همچنین نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل از گلخانه شهرداری و برخی پروژه‌های عمرانی خبر داد و بیان کرد: پروژه پل قدس اردبیل متوقف نیست بلکه با پیشرفت 42 درصد در حال احداث است
لطف‌اللهیان تصریح کرد: ما تنها 8 درصد از پیشرفت معمولی پل قدس عقب هستیم که پیمانکار قول داده به سرعت این عقب‌افتادگی را جبران کند.
وی وعده داد؛ تا پل داروپخش را در نیمه اول امسال تکمیل و بهره‌برداری کند که محدودیت منابع اعتباری آن نیز برطرف شده است. شهردار اردبیل اضافه کرد: براساس برنامه‌ریزی‌های ما گام به گام فعالیت‌های خود را در حوزه‌های مختلف به پیش می‌بریم و امیدواریم به اهداف موردنظرمان در سالجاری دست یابیم.
انتهای پیام انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.