اخبار مرتبط

با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه اردبیل، مرکز خدمات جامع سلامت روستایی ائمه اطهار(ع) شام اسبی اردبیل آغازبکار کرد. 
به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، جواد زنجانی فرماندار اردبیل در مراسم افتتاح این مرکز گفت: در هفته دولت 64 پروژه دستگاه‌های اجرایی شهرستان اردبیل با 45 میلیارد تومان اعتبار، کشتارگاه صنعتی آرتا و نوردگستر سبلان با 86 میلیارد تومان اعتبار، 26 طرح و پروژه سرمایه‌گذاری اقتصادی، خدماتی، کشاورزی و صنعتی با 22 میلیارد تومان اعتبار، 82 پروژه فرهنگی، اجتماعی، درمانی و بهداشتی با 20 میلیارد تومان، 102 پروژه عمران شهری با 66 میلیارد تومان اعتبار و 41 پروژه عمران روستایی با 12 میلیارد تومان اعتبار به بهره‌برداری رسیده است. 
وی با بیان اینکه از سال 1392 سطح پروژه‌های شهرستان اردبیل از لحاظ تعداد و اعتبار 3 برابر شده است، افزود: پروژه‌ها و اعتبارات دولتی افزایش نیافته است، بلکه این افزایش در سایه حمایت دولت تدبیر و امید از بخش خصوصی بوده است. 
زنجانی با بیان اینکه سیب‌زمینی بزرگترین دغدغه استان اردبیل است، تصریح کرد: برای پاسخگویی به این دغدغه کارخانه فرنج فرایز با قابلیت تبدیل روزانه 100 تن سیب‌زمینی در اردبیل افتتاح شد که مایه خیر و برکت برای استان خواهد بود. 
فرماندار اردبیل با بیان اینکه در حال حاضر قیمت سیب‌زمینی در حال تعادل است، تاکید کرد: این پروژه اقتصاد روستایی استان را احیا خواهد کرد. 
وی با بیان اینکه بزرگترین و مجهزترین گشتارگاه مرغ خاورمیانه در اردبیل افتتاح شد، افزود: مراکز متعدد درمانی، آموزشی و غیره نیز در هفته دولت در اردبیل به بهره‌برداری رسیده است.
انتهای پیام انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.