اخبار مرتبط

شهرام لازمی روز پنجشنبه گفت: هماهنگی های لازم در زمینه عید قربان با ارگان های مختلف از جمله راهنمایی رانندگی و سازمان دامپزشکی و جلوگیری از فروش دام زنده انجام شده است.
وی اظهار کرد: با توجه به نزدیک شدن به عید فطر خرید و فروش دام زنده در شهر افزایش می یابد که این امر علاوه بر ایجاد نازیبایی های بصری احتمال شیوع بیماری های واگیردار را نیز افزایش می دهد.
به گزارش ایرنا از روابط عمومی شهرداری اردبیل ، لازمی با اشاره به محل های در نظر گرفته شده برای فروش دام زنده در سطح شهر گفت: در این ایام از فروش دام به جز محل های مشخص شده که در بنرهای بخش هایی از شهر نصب شده، جلوگیری می شود.
او اظهار کرد: ماموران خدمات شهری مناطق چهارگانه با همکاری برخی از ارگان ها از بامداد روز پنجشنبه به صورت شبانه روزی در حال آماده باش کامل هستند و در صورت مشاهده هرگونه عرضه غیر بهداشتی خارج از مکان مشخص شده در سطح شهر برخورد جدی خواهند کرد.
وی افزود: شهروندان از خرید دام های غیر بهداشتی که ممکن است منجر به بیماری‌ های واگیردار و امکان انتقال این بیماری ها از طریق خرید دام زنده و غیر بهداشتی به انسان شود در خارج از مناطق ذکر شده خودداری کنند.
خبرنگار: گیتی طالبی ** انتشار دهنده: سیفعلی موسی زاده
6018/6016
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.