اخبار مرتبط

سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی شعبه اردبیل گفت: پیش ثبت نام کد رشته های این مرکز در دو مقطع کاردانی و کارشناسی از 25 تیرماه جاری شروع شده است.

به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، سلیم پناهی با اعلام این خبر افزود: مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی شعبه اردبیل در نیمسال اول سالجاری در 9 کد رشته، بدون کنکور پذیرش دانشجو خواهد داشت.

وی خاطرنشان کرد: با موافقت دانشگاه جامع علمی کاربردی، این مرکز در مقطع کاردانی در رشته‌های حسابداری، شبکه های کامپیوتری، فناوری اطلاعات، مدیریت کسب و کار، مربی پیش دبستانی و امور فرهنگی و در مقطع کارشناسی در رشته‌های مهندسی فناوری اطلاعات، شبکه های کامپیوتری و حسابداری دانشجو پذیرش خواهد کرد .

سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی شعبه اردبیل از تحصیل 400 نفر در این مرکز خبر داد و اظهار کرد: در سال گذشته 3 کد رشته جدید در این مرکز ایجاد گردید و امسال نیز با برنامه­ریزی انجام شده 2 کد رشته جدید در حوزه صنعت و خدمات ایجاد شده است.

پناهی تصریح کرد: علاقه مندان می‌توانند جهت ثبت نام به این مرکز واقع در شهرک کارشناسان، فاز 3، میدان شفا مراجعه و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 13-33749512 تماس حاصل نمایند .

وی افزود: دانشجویان مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی شعبه اردبیل در طول تحصیل می‌توانند از وام دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان بهره‌مند شوند و در صورت اتمام موفقیت آمیز دوره تحصیلی، مدرک رسمی مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دریافت نمایند .


انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.