اخبار مرتبط

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از روابط عمومی شهرداری اردبیل، حمید لطف اللهیان افزود: همچنین در این مدت بیش از 100 هکتار از معابر شهری با هدف‌گذاری مشخص مورد بهسازی، زیرسازی و آسفالت‌ریزی قرار گرفته است.
وی با بیان اینکه در 10 سال اخیر این حجم وسیع از تولید، توزیع و پخش آسفالت در شهر اردبیل بی‌سابقه بوده است،گفت: سال گذشته در سه ماهه اول سال 70 هزار تن آسفالت تولید و توزیع شده بود که این رقم در سه ماهه اول امسال به 100 هزار تن رسیده است.
شهردار اردبیل افزود: محموع تولید آسفالت اردبیل در سال گذشته 150 هزار تن بوده که این امر با زیرسازی مناسب و استفاده از مصالح استاندارد و قیر با کیفیت رضایتمندی عمومی را در پی داشته است.
لطف‌اللهیان با بیان اینکه برای اولین بار عملیات آسفالت‌ریزی شبانه برای رفاه همشهریان در دستور کار قرار گرفته است، افزود: در همه مناطق چهارگانه شهرداری اردبیل کارهای بهسازی، زیباسازی و عمران شهری در حال انجام است.
شهر اردبیل به عنوان مرکز استان حدود 6 هزار و 500 هکتار مساحت و 550 هزار نفر جمعیت دارد که در چند سال اخیر رشد قابل توجه داشته و به یک کلانشهر تبدیل و با برخی معضل های مربوط به شهرهای بزرگ مواجه شده است.
خبرنگار: مینا میرقاسمی**انتشاردهنده:عارف شیرزاد
3006/ 1257
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.