اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، مجید خدابخش روز سه شنبه در نشست وزیر ورزش و امور جوانان با جامعه ورزش وسازمان های مردم نهاد اردبیل افزود: از ابتدای دولت تدبیر وامید چهار مگا پروژه را در استا ن تعریف کرده و پیگیری کردیم که به حمدالله این چهار پروژه در مرحله تحقق است.
وی اضافه کرد: اولویت ما در استان اشتغال جوانان است و قدم های خوبی در این راستا برداشته شده است.
استاندار اردبیل گفت: در کنار فعالیت های اقتصادی در استان از فعالیت های اجتماعی و فرهنگی غفلت نشده بطوریکه شاهد تشکیل 38 سازمان مردم نهاد در استان هستیم ودر آینده هم این سازمان ها توسعه خواهند یافت .
خدابخش با اشاره به قابلیت های استان اردبیل در حوزه ورزش گفت: این استان قهرمان پرور است و ورزشکاران ما در عرصه های مختلف موفقیت های بزرگی را بدست آورده اند.
وی بابیان اینکه ورزش باید در اقتصاد استان نقش آفرینی کند، افزود: با این هدف برگزاری مسابقات آسیایی والیبال را پیشنها دادیم تا گردشگری ورزشی در استان رونق گیرد.
ایوب بهتاج مدیرکل ورزش وجوانان استان اردبیل هم در این مراسم گفت: اردبیل دومین استانی است که ورزشکارانش بیشترین مدال المپیک و پاراالمپیک را کسب کرده اند و ظرفیت وتوانمندی این منطقه در دیگر استان ها وجود ندارد.
وزیر ورزش و امور جوانان برای یک دیدار یک روزه از استان ظهر امروز وارد اردبیل شد. مسعود سلطانی فر در این سفر با امام جمعه اردبیل دیدار و خانه جوان اردبیل را افتتاح کرد.
خبرنگار:یعقوب شاددل ** انتشار دهنده : سیفعلی موسی زاده
/6016/7110
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.