اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا ، فرماندار نیر روز سه شنبه در این همایش با بیان اینکه حضرت علی‌ اکبر ‌(ع) تربیت یافته دامان پرمهر ولایت است گفت: آن حضرت در سیرت و در صورت شبیه حضرت رسول اکرم ‌(ص) بود و اگر امروز به عنوان شایسته ‌ترین الگوی جوانان ما مطرح می‌شود به دلیل آن است که توانسته قله‌ های رفیع اخلاقی و معرفتی را در دامان پرمهر امامت و ولایت فرابگیرد.
مهدی احمدی اظهار کرد: حضرت علی‌اکبر ‌(ع) الگوی بی‌ نظیری است که همه جوانان ما باید سیره و سلوک او را راهنما و پیشروی خود قرار دهند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه تفریح سالم از جمله وظایف حوزه کاری اداره ورزش و جوانان است و با برپایی ورزش های همگانی و ترویج ورزش های قهرمانی گام موثری برداشته شده گفت: جوانان با بهره از نیروی جوانی در ایجاد اشتغال پایدار و اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی نیز نقش موثری دارند.
فرماندار نیر از برگزاری جشنواره نشاط و امید در منطقه توریستی بولاغلار نیر خبر داد و اظهار کرد: محفل شعر و موسیقی هم در نیر برگزار می شود.
او گفت: در روز جمعه علاوه بر برگزاری همایش پیاده‌روی با خانواده در منطقه توریستی بولاغلار ، جشنواره نشاط و امید نیز با اجرای برنامه‌های مختلف ورزشی در همین منطقه توریستی برگزار خواهد شد.
فرماندار نیر افزود: تاکنون 500 نفر از ورزشکاران شهرستان نیر ساماندهی شده اند ، در این شهرستان هفت مکان و سالن ورزشی وجود دارد که سرانه ورزشی شهرستان 3 متر و 45 سانتیمتر مربع نسبت به هر ورزشکار است که در نوع خود در استان رتبه برتر را داریم.
مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه نیر هم گفت: خلق حماسه سیاسی با حضور حداکثری و انتخاب فرد اصلح و انقلابی محقق خواهد شد.
حجت الاسلام احدی اظهار کرد: وظیفه اصلی ما در انتخابات حضور حداکثری است، این مهم به نوبه خود بزرگترین ضربه را به دشمن وارد می‌کند، چرا که دشمنان نظام همواره در تلاش بوده ‌اند تا حضور مردم در این عرصه کم رنگ باشد.
وی با بیان اینکه حضور و مشارکت در صحنه های مختلف سیاسی، اجتماعی، اقتصادی تجدید بیعت با امام راحل، شهدا و رهبری فرزانه انقلاب است اظهار کرد: این حق برای ملت تعریف شده که فرد اصلح را با حضور و رای خود انتخاب کنند.
شهرستان نیر در 30 کیلومتری جنوب اردبیل قرار دارد.
خبرنگار: شهرام اصالت ** انتشار دهنده: گیتی طالبی
7116/6018
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.