اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا ، نادر سقا روز سه شنبه در مراسم آغاز فعالیت طرح اوقات فراغت کانون های مساجد شهرستان نمین افزود: در نمین هم در 27 کانون شامل 6 کانون شهری و 21 روستایی برنامه های مختلف فرهنگی و هنری اجرا می شود.
وی با بیان اینکه برنامه های اوقات فراغت کانون های مساجد همزمان با ماه مبارک رمضان در سراسر استان اردبیل آغاز می شود گفت: استقبال از ماه مبارک رمضان ، برنامه های متنوع قرآنی و اردویی و برنامه های آموزشی و هنری برای مقاطع سنی مختلف از جمله برنامه هایی است که در سال جاری اجرایی می شود.
وی اظهار کرد: در سال گذشته 32 کانون و کتابخانه در استان به بهره برداری رسید ، 53 تفاهم نامه با دستگاههای اجرایی منعقد شد و دوره های آسیب های اجتماعی و اقتصاد مقاومتی و اردوهای کانون های روستایی برگزار شد.
سقا افزود: در سال جاری نیز کلاس های هنری ، قرآنی ، علمی و آموزشی و جشنواره های استانی و کشوری برگزار می شود.
امام جمعه نمین هم در این مراسم با اشاره به اینکه مدیریت مساجد باید به جوانان محول شود گفت: جوانان به دلیل روحیه خلاقانه ، جستجوگر ، پرتلاش و خستگی ناپذیر بهترین گزینه برای اداره هر جامعه ، گروه و مرکزی هستند.
حجت الاسلام صفر یوسف زاده اظهار کرد: هر زمان که به جوانان اعتماد کردیم موفق شدیم ، حضور پرشور و اثرگذار این قشر در نهضت امام خمینی (ره) ، دفاع مقدس ، صنعت هسته‌ ای ، دانش پزشکی و سایر عرصه‌ های سیاسی ، اجتماعی ، علمی و فرهنگی نوید بخش پیروزی و رستگاری برای کشور بوده و امروز نیز باید در مدیریت کلان کشور و اداره مساجد به جوانان مومن ، انقلابی و با انگیزه ایران اسلامی اعتماد کرد.
استان اردبیل بیش از یک میلیون و 200 هزار نفر جمعیت دارد.
جوانان با میانگین سنی 20 تا 29 حدود 68 درصد از جمعیت استان اردبیل را تشکیل می دهند.
خبرنگار: ساسان رحمتی ** انتشار دهنده: گیتی طالبی
7120/6018
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.