اخبار مرتبط

بارش برف شب گذشته وصبح امروز دوشنبه در گردنه الماس واقع در جاده خلخال به اسالم موجب کندی تردد خودروها در این راه ارتباطی شد.
محمد قربانی رییس اداره راهداری وحمل ونقل جاده ای خلخال در گفتگو با ایرنا از بارش بیش از 10 سانتیمتر برف در گردنه الماس خبر داد وافزود: با تلاش ماموران راهداری جاده در این گردنه برف روبی ونمک پاشی شده وهم اکنون تردد خودروها بدون استفاده از زنجیر چرخ در آن جریان دارد.
وی گفت: براثر بارندگی های باران در چند روز گذشته چندین مورد رانش کوه و ریزش سنگ در جاده ها مشکلاتی را ایجاد کرده بود که این موانع نیز از سوی راهداران خلخال از میان برداشته شده ودرحال حاضر هیچ گونه مشکل ارتباطی در جاده های مواصلاتی شهرستان وجود ندارد.
فرامرز فرض الله پور رییس اداره هواشناسی خلخال نیز از بارش 17 میلیمتر باران دراین شهر خبرداد وافزود: دمای هوای امروز این شهر نیز به یک درجه زیر صفر کاهش یافت که در مقایسه با حداقل دمای روز گذشته پنج درجه و نسبت به گرم ترین زمان دیروز 12 درجه کاهش نشان می دهد.
بارش شدید باران در شامگاه دیروز در شهر خلخال نیز موجب آبگرفتگی برخی از خیابانها و معابر دراین شهر و همچنین افزایش دبی اب رودخانه های عبوری از داخل شهر وگل الود شدن اب این رودخانه ها شده ومشکلاتی را برای شهروندان خلخال ایجاد کرد.
خلخال در جنوب اردبیل واقع بوده و با زمستان طولانی خود از مناطق سردسیر استان می باشد.
خبرنگار: بهرام نقی زاده ** انتشار دهنده : سیفعلی موسی زاده
6016/7119

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.