اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، ارژنگ عزیزی روز سه شنبه درجلسه هماهنگی و برنامه ریزی خرید تضمینی گندم استان اردبیل افزود: 52 مرکز برای خرید تضمینی گندم از کشاورزان در استان پیش بینی شده است.
وی بیان کرد: این مراکز قبل از شروع خرید گندم از لحاظ امکانات و میزان آمادگی توسط تیم های کارشناسی، متشکل از نمایندگان دستگاه های اصلی عضو کمیته خرید گندم بازدید و کنترل خواهند شد.
وی اضافه کرد: یکی از مصادیق حمایت از رونق تولید این است که امسال با تعامل و همکاری دستگاه های اجرایی مربوطه بتوانیم موضوع خرید تضمینی گندم را با روان سازی امور با کمترین مشکل انجام داده و نهایت رضایتمندی را برای کشاورزان زحمتکش و تولیدکنندگان گندم فراهم آوریم.
عزیزی افزود: دولت قیمت خرید تضمینی گندم را یک هزار و 700 تومان اعلام کرده و پیش بینی می شود امسال بخش خصوصی نیز در خرید گندم حضور فعال داشته باشند.
وی بر برگزاری جلسات شهرستانی خرید تضمینی گندم با مسئولیت فرمانداران تاکید کرد و گفت: باید تمامی تدابیر لازم در شهرستان ها برای خرید به موقع، حمل از مزارع به مرکز خرید موقت و از آنجا به مرکز نگهداری و سیلوهای داخل و یا خارج استان و مسائل ایمنی و سایر الزامات دیگر بکار گرفته شود.
6016/3006
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.