اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا به نقل ازپایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، اکبر بهنامجو روز سه شنبه افزود که در جلسه ای با مدیرعامل هلدینگ کشاورزی سازمان اقتصادی کوثر جهت شروع سرمایه گذاری این هلدینگ در استان توافق کرده و توافقنامه ای بین دو طرف به امضا رسیده است.
وی بیان کرد: همچنین با رفع برخی مشکلات، شرکت اجداد سپیدان کوثر احداث مجتمع دام سبک 20 هزار راسی با 10 هزار راس دام مولد را در استان شروع خواهد کرد.
او اضافه کرد: این مجتمع در زمینی به وسعت 95 هکتار با اشتغالزایی مستقیم و پایدار برای 200 نفر و سرمایه گذاری 800 میلیارد ریال در 18 ماه اجرایی و به بهره برداری خواهد رسید.
به گفته وی ، طبق این توافق نامه شرکت اجداد سپیدان کوثر از سوی سازمان اقتصادی کوثر مجری طرح توسعه ایستگاه های موجود اصلاح و تکثیر شترهای دو کوهانه استان خواهد بود.
استاندار اردبیل گفت: همچنین براساس این توافق نامه، شرکت مرغک بعنوان بزرگترین کارخانه جوجه کشی خاورمیانه از سوی سازمان اقتصادی کوثر و با مشارکت کارخانه تولید خوراک دام و طیور زیبادانه اردبیل، برای تکمیل زنجیره تولید تخم مرغ و ایجاد واحد بزرگ یک میلیون قطعه ای مرغ تخم گذار با سرمایه گذاری بالغ بر 1800 میلیارد ریالاقدام می کند .
بهنامجو افزود: همچنین این شرکت در زمینه ایجاد صنایع وابسته کشاورزی از جمله بسته بندی و تولید کود و صادرات محصولات در این بخش مشارکت خواهد کرد.
6016
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.