اخبار مرتبط

سیاوش محمدی در گفت و گو با خبرنگاران در باره آخرین وضعیت جوی استان اردبیل افزود: بر اساس نقشه‌های هواشناسی طی امروز و فردا آسمان شمال استان ابری همراه با بارندگی و در مناطق مرکزی و جنوبی صاف تا نیمه ابری گاهی با وزش باد پیش بینی می‌شود اما دو باره با ورود سامانه ناپایدار شرایط جوی دستخوش تغییراتی خواهد شد.
وی بیان کرد: در این مدت به دلیل رطوبت موجود در منطقه و افزایش نسبی دما در برخی از مناطق دیگر استان رگبار موقت باران نیز احتمال می‌رود.
سرپرست هواشناسی استان اردبیل ادامه داد: از عصرامروز با ورود سامانه ناپایدار جوی به منطقه به تدریج آسمان استان ابری شده و از اواخر وقت در مناطقی از استان به ویژه در مناطق مرکزی و جنوبی استان بارش باران به صورت پراکنده گاهی به صورت رگبار و رعدوبرق آغاز می‌شود که به صورت متناوب و با شدت و ضعف تا عصر شنبه هفته آینده ادامه می‌یابد.
به گفته محمدی اوج بارش‌ها در روز جمعه پیش بینی شده و در این مدت دمای هوا با کاهش نسبی همراه خواهد شد.
سرپرست هواشناسی استان اردبیل ادامه داد: از عصر جمعه با نفوذ سامانه پرفشار سطح زمین و شمالی شدن جریانات جوی، دمای هوا چند درجه‌ای کاهش یافته و صبح روز شنبه آسمان مناطق شمالی و نواحی منتهی به استان گیلان و فرودگاه اردبیل ابری و مه آلود پیش بینی می‌شود.
7110/ 1257
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.