اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا ، رامین صادقی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران با تشریح عملکرد اجرای طرح نظارتی ویژه ایام نوروز از پانزدهم بهمن ماه تا پانزدهم فروردین ماه 98 افزود: در طول این مدت 43 هزار و 428 مورد بازرسی از واحدهای صنفی تولیدی ، توزیعی و خدماتی انجام پرونده متخلفان پس از تحقیقات تکمیلی و بررسی های کارشناسی به ارزش کل 32میلیارد و 582 میلیون 815 هزار و 248 ریال به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.
وی بیان کرد: با توجه به اطلاع‌رسانی صورت گرفته در راستای دریافت و پاسخگویی به هرگونه گزارش و شکایت واصله مردمی در این ایام تعداد 823 مورد دریافت شکایات مردمی بصورت تلفنی، کتبی و حضوری از طریق سامانه ارتباطی 124 به ثبت رسیده است.
وی افزود: در پی تماس با سامانه ارتباطی 124 سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان بازرسان در کوتاه‌ترین زمان ممکن به محل گزارش مراجعه کرده و تخلفات را بررسی می‌کنند.
صادقی ادامه داد: از تعداد گزارش مردمی ذکر شده 165 مورد متخلف شناخته و 618 مورد نیز فاقد تخلف شناسایی شدند و در عین حال 40 مورد نیز در دست بررسی و رسیدگی است.
سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل با بیان اینکه بازرسی‌ها به صورت دوره‌ای همچنان تداوم دارد، اضافه کرد: شهروندان در صورت مشاهده تخلف در فروش کالا مراتب را از طریق سامانه ارتیاطی 124در اردبیل و شهرستان های تابعه اطلاع دهند تا در سریعترین زمان ممکن رسیدگی شود.
7110/ 1257
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.