اخبار مرتبط


   مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل از ارائه خدمات به ۲۸ هزار و ۵۵۴  مسافر و امداد رسانی به ۶۱ حادثه از شروع طرح های نوروزی 98 جمعیت هلال احمر در بین مسافران استان اردبیل خبر داد. 
به گزارش ایسنا منطقه اردبیل، رامین معبودی در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر افزود: در این بازه زمانی به ۲۴ هزار و ۶۹۵ نفر در پست‌های ثابت و به ۳ هزار و ۸۵۹ نفر در پست‌های سیار جمعیت هلال احمر استان اردبیل خدمات ارائه شد. 
وی با اشاره به خدمات ارائه شده به مسافران نوروزی استان اردبیل توسط جمعیت هلال احمر تصریح کرد: در این مدت ۳ هزار و ۹۶۴ نفر کنترل فشار خون شده، ۴ هزار و ۶۱۷ نفر به پویش ملی بهرفت «بهبود رفتارهای ترافیکی» پیوسته، ۲ هزار و ۲۳۳ نفر از فضای دوستدار کودک و یک هزار و ۵۶۲ نفر از خیمه های نماز استفاده کرده اند. 
معبودی ادامه داد: همچنین در این مدت  ۳۹ هزار و ۳۵  اقلام فرهنگی در بین مسافران استان اردبیل توزیع شده است. 
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل با اشاره به تعداد نیروهای مشارکت کننده جمعیت هلال احمر استان اضافه کرد: در این مدت ۳۹۵ نفر از خواهران و ۳۸۳ نفر از برادران عضو کانون های مختلف جمعیت هلال احمر استان اردبیل در طرح های نوروزی مشارکت کرده اند. 
   امدادرسانی به ۶۱ حادثه در طرح نوروزی 
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت از ۲۵ اسفند ۹۷  تا ۱۳ فروردین ۹۸ عوامل این جمعیت به ۶۱ حادثه امدادرسانی کرده اند. 
معبودی ادامه داد: در این مدت نیروهای جمعیت هلال احمر استان اردبیل به ۲هزار و 357 نفر حادثه دیده که متشکل از 2هزار 210  نفر حادثه دیده برف و کولاک، ۱۴۰ نفر تصادفات جاده ای، ۵ نفر مراجعه کننده حضوری و ۲ حادثه شهری خدمات امدادی ارائه شده است. 
وی با بیان اینکه در این حوادث ۱۰۰ نفر مصدوم شده بودند، افزود: ۹۱ نفر از حادثه دیدگان تصادفات جاده ای، ۳ نفر برف و کولاک، ۵ نفر مراجعه کنندگان حضوری و ۱ نفر شهری بوده اند که ۲۹ نفر به مراکز درمانی استان انتقال یافته و ۱۴ نفر نیز به صورت سرپایی درمان شده اند. 
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل اظهار کرد: این جمعیت با به کارگیری ۷۵ تیم عملیاتی، ۲۶۹  نفر نیروی عملیاتی، ۵۹ خودروی آمبولانس، ۲۹ دستگاه خودروی ست نجات و ۶ خودروی کمک دار به حادثه دیدگان در این بازه زمانی خدمات امدادی ارائه کرده اند.

انتهای پیام انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.