اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سعید رشادی در خطبه های نماز جمعه پارس آباد مغان افزود: مسئولان باید ساختارهای گردشگری این منطقه را تقویت کنند.
وی بیان کرد: زمینه برای رشد و توسعه بخش گردشگری در مغان فراهم است و در این راستا نیاز به اختصاص بودجه واعتبار مناسب می باشد، اگر قابلیت های گردشگری منطقه به خوبی از سوی مدیران و رسانه ها برای مسئولان کشوری تبیین شود آنها حتما توجه مطلوبی به مغان خواهند داشت.
رشادی اضافه کرد: امسال در یاام عید سفر گردشگران از اقصی نقاط کشور به مغان بیشتر و چندین برابر سال های گذشته بوده و این امر زمینه هر چه بیشتر شناساندن منطقه و ظرفیت های گردشگری آن را ضروری می سازد.
وی از فرماندار و نیز رییس ستاد سفر شهرستان پارس آباد مغان به خاطر تلاش و اقدام مناسب در ایجاد امکانات و شرایط لازم برای پذیرایی از گردشگران تقدیر کرده و گفت: گردشگران امسال با رضایت از پارس آباد به وطن خود بازگشتند.
امام جمعه پارس آباد مغان همچنین به نقش بازاریان و افراد خیر در تنظیم قیمت ها اشاره کرد و افزود: در صورت همراهی بازاریان منصف و نیز افراد توانمند و خیر می توان قیمت ها را مدیریت کرده و از افزایش آن جلوگیری کرد.
حجت الاسلام رشادی همچنین به دشمنی استکبار با مردم ایران اشاره کرد و گفت: دشمنان ما بر خلاف ادعای خود، تنها مخالف حکومت و نظام ما نیستند آنها مخالف تک تک مردم این کشور هستند.
وی جلوگیری و مانع تراشی ها برای کمک رسانی به سیل زدگان را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: آنها برخلاف ادعای خود مخالف حقوق بشر و انسانیت هستند.
به گفته وی ، آنها مخالف مردم ایران و پیشرفت این کشور هستند، اما به کوری چشم دشمن ، این کشور همچنان به موفقیت و پیشرفت خود ادامه داده و دیر نیست که خود آنها نیازمند ما خواهند شد.
6016
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.