فریدون بابایی فرماندار خلخال روز شنبه در حاشیه اجرای این طرح به خبرنگار ایرنا گفت: در اجرای این طرح 15 اکیپ 20 نفره متشکل از 300 نفر از مسئولان و کارکنان دستگاه های اجرایی،سازمان های مردم نها مشارکت دارند.
وی اظهار کرد: گروه های یاد شده هرکدام در مناطق ومبادی ورودی شهر، تفرجگاه ها ،مناطق نمونه گردشگری و کنار جاده های منتهی به شهر اقدام به جمع آوری زباله ها و پاکسازی منطقه از آلودگی های زیست محیطی کردند.
او با بیان اینکه پاک سازی و زیباسازی محیط های شهری و روستایی باید به یک فرهنگ عمومی تبدیل شود، افزود: مشارکت همه جانبه مسئولان و مردم در اجرای این طرح گامی مهم برای ترویج فرهنگ پاک نگه داشتن محیط زیست است.
در این مراسم فاطمه جوادی شهردار خلخال نیز از اجرای طرح خانه تکانی و استقبال از بهار در این شهر خبر داد و گفت: این طرح با هدف ایجاد نشاط اجتماعی و افزایش رضایتمندی شهروندان از 14 اسفند آغاز شده است.
وی شستشوی خیابانها ،لایروبی رودخانه های داخل شهر،شستشوی کانال های آب های ،معابر عمومی ،نظافت تابلوهای شهری ،چراغ های راهنمایی و رانندگی ،تنظیف شهری ،تعویض امکانات رفاهی و تفریحی فرسدوه پارک ها و بوستانها ،کاشت نهال ،توسعه فضای سبز با کاشت گل های زینتی در سطح بلوارها ،میادین ،نصب برج هی نوری در سطح سه میدان بزرگ و همچنین نقاط کم نور شهر ،نصب وراه اندزی گراغ های فرفوژه نوری در سطح خیابانهای فاقد این امکانات ،تعویض شیرها وامکانات سرویس های بهداشتی سطح شهر ولکه گیری اسفالت معابر عمومی را از جمله برنامه های پیش بینی شده از سوی شهرداری برای اجرای طرح خانه تکانی شهری اعلام کرد.
طرح پاکسازی مبادی ورودی شهر های کلور مرکز بخش شاهرود و هشجین مرکز بخش خورش رستم خلخال نیز امروز بطور همزمان با سراسر استان اردبیل با همکاری دستگاه های اجرایی و نهادهای مردمی این شهرها اجرا شد.
7119/6018
انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.