اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا ، سرهنگ جهانبخش عطایی روز پنجشنبه در جلسه شورای اداری خلخال هدف از اجرای این پروژه ها که توسط قرارگاه سازندگی سپاه در مناطق روستایی این شهرستان اجرا شده را محرومیت زدایی از چهره مناطق محروم روستایی و ارتقای سطح زندگی ساکنان آن دانست.
وی احداث راه بسیار سخت روستای کرنق به برندق ، راه روستای پشگیمان ، چند طرح آبرسانی روستایی و طرح های توسعه کشاورزی از جمله احداث راه بین مزارع را از جمله طرح ها و پروژه های عمرانی اجرا شده توسط بسیج در سال جاری ذکر کرد.
او افزود: روستای کرنق از توابع بخش خورش رستم این شهرستان در منطقه صعب العبور و کوهستانی آق داغ واقع شده و اهالی این روستا برای دسترسی به مرکز این بخش راه 65 کیلومتری سخت را طی می کنند که با احداث راه جدید علاوه بر حذف نقاط حادثه خیز و پرتگاه های خطرناک زمان سفر از این روستا به شهر هشجین مرکز این نیز به یک سوم کاهش یافته است.
وی با بیان اینکه اجرای 40 هزار طرح و پروژه عمرانی از سوی بسیج در مناطق مختلف کشور از برنامه های نیروی مقامت بسیج در راستای محرومیت زدایی در مناطق روستایی است، اظهارکرد:111 پروژه از مجموع طرح های پیش بینی شده در این شهرستان اجرا خواهد شد.
او از اعزام بیش از هزار دانش آموز در قالب کاروان های راهیان نور به مناطق جنگی شمال غرب و جنوب کشور از سوی بسیج خلخال خبر داد و گفت: دستاورد فرهنگی بسیار مهم این کاروان ها و سفرها انتقال فرهنگ حاکم در دوران دفاع مقدس به نسل جوان است.
خلخال در جنوب اردبیل قرار دارد.
7119/6018
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.