مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل از فعالیت 20 پایگاه جاده‌ای در سطح استان اردبیل در ایام تعطیلات نوروزی خبر داد. 
به گزارش ایسنا منطقه اردبیل، رامین معبودی در مانور آغاز ستاد اجرایی خدمات سفرهای نوروزی استان اردبیل با بیان این مطلب افزود: در طرح امداد و نجات نوروزی دو هزار و 244  نفر - روز از نجاتگران در پایگاه های امداد و نجات در سطح استان حضور خواهند داشت. 
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل اضافه کرد: نیروهای امدادی از 25 اسفند تا 17 فروردین ماه در حالت آماده باش خواهند بود تا در طول سفرهای نوروزی در کمترین زمان ممکن به حادثه دیدگان امدادرسانی شود. 
وی با بیان اینکه جمعیت هلال احمر در طرح دیگری نیر با عنوان طرح ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی در خدمت مسافران خواهد بود، ادامه داد: یک هزار 386 نفر/روز از اعضای جوانان جمعیت هلال احمر استان در 15 پست ثابت در ورودی شهرها نیز به ارائه خدمات می‌کنند.
در ادامه معبودی از افزایش دو دستگاه خودروی ست نجات به مبلغ حدود 4 میلیارد تومان به ناوگان خودروی خبر داد. 
در ادامه معاون امور عمرانی استانداری اردبیل گفت: در طول تعطیلات نوروزی تمامی دستگاه‌های فرهنگی، خدماتی، امنیتی و انتظامی استان اردبیل برای ارائه خدمات به هموطنان در حالت آماده باش هستند. 
بهروز ندایی با اشاره به اینکه ما به دنبال ارائه خدمات مطلوب به مسافران در طول تعطیلات هستیم، افزود: مراکز اقامتی، تفریحی و گردشگری را آماده کرده‌ایم و از متولیان امور خواسته‌ایم تا خدمات را با کمترین ضعف ممکن ارائه کنند. 
وی با اشاره به اینکه مشکل خاصی برای پذیرش مسافران داخلی و خارجی نداریم، ادامه داد: استان اردبیل برای استقبال از مسافران نوروزی آماده است و کمبودی در این زمینه نداریم. 
ندایی اضافه کرد: استان اردبیل به دلیل دارا بودن آب و هوای مناسب مقصد سفرهای نوروزی مردم استان‌های مختلف کشور است، تشریح کرد: تمهیدات لازم برای استقبال از مسافران اندیشیده شده است و وظایف کمیته های ۱۰ گانه ستاد اجرایی خدمات سفر مشخص شده است تا به صورت تخصصی خدمات لازم ارائه شود.
انتهای پیام انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.