اخبار مرتبط

نماینده مردم شهرستان گرمی در مجلس شورای اسلامی خواستار فراهم شدن امکان استفاده از آب سد عمارت برای اراضی شهرستان گرمی شد. 
به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، میر حمایت میرزاده در نشست با رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: سد عمارت که در حوزه شهرستان گرمی مراحل نهایی تکمیل خود را سپری می‌کند در راستای مدیریت بهینه در مصرف آب و بهره مندی کشاورزان قطعا ً قدم بسیار مهمی است که در راه توسعه و عمران و آبادانی بخش کشاورزی صورت می گیرد. 
وی افزود: انتظاری که از مسئولان داریم این است که با بررسی و مطالعات کارشناسی و تخصصی می‌بایست  امکان استفاده از آب این سد را در اراضی شهرستان گرمی نیز فراهم نمایند. 
میرزاده تصریح کرد: پیگیری مراتب اخذ و اعطای مجوز برای راه اندازی میدان دواب در منطقه موران مرزی  با اهداف صادرات محور یکی از مهمترین درخواست‌های مردم ولایت مدار شهرستان گرمی است که اگر این امر محقق شود قطعا ً جلوی سودجویی بسیاری از افراد فرصت طلب در این زمینه گرفته خواهد شد و از قاچاق دام به کشور همسایه جلوگیری خواهد شد.   نماینده مردم شهرستان گرمی در مجلس شورای اسلامی افزود: شهرستان گرمی یکی از مراکز بسیار مهم تولید گندم و حبوبات در استان به شمار می رود، به همین دلیل انتظاری که از مسولان  ودست اندرکاران تولید داریم این است که مراکز خرید گندم را از لحاظ امکانات اولیه و رفاهی تجهیز نمایند تا تولید کنندگان بتوانند با  آرامش خاطر حاصل دست‌رنج یکساله خود را تحویل مراکز خرید نمایند. 
وی افزود: راه اندازی اردوگاه آموزشی آموزش و پرورش در منطقه موران یکی از اهداف مهم فرهنگی است که امیدواریم با همکاری سازمان جهاد کشاورزی استان مقدمات راه اندازی آن را در شهرستان گرمی فراهم آوریم.
انتهای پیام انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.