اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، بشیر خالقی روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا افزود: افزایش قیمت‌ ها که در پی بروز گسترش پدیده قاچاق در کشور به مشکلی برای جامعه تبدیل شده، تنها محدود به حوزه دارو نمی‌ شود، بلکه در رابطه با سایر مواد غذایی و مایحتاج عمومی مردم نیز قابل مشاهده است.
وی افزود: وجود قاچاق در کشور اختلاف قیمت ایجاد کرده و در نهایت نیاز مردم را افزایش می‌دهد.
او اظهار کرد: جلوگیری از قاچاق تنها مربوط به یک یا 2 ارگان نیست، بلکه باید تمام دستگاه ‌ها اعم از نیروی انتظامی و دادگستری دست به کار شده و با همکاری و افزایش نظارت و بازرسی‌ ها زمینه های قاچاق را در جامعه حذف کنند.
خالقی افزود: هم‌ اکنون کشور به دلیل تحریم در یک جنگ تمام عیار اقتصادی قرار دارد، بنابراین نیاز امروزی کشور از جامعه متخصص و نخبه کشور از این مشکلات تلاش بیشتر برای برون ‌رفت از این مرحله سخت اقتصادی است.
نماینده مردم خلخال و کوثر که در ترکیب هیات ایرانی در دیدار اخیر رییس مجلس با وزیر امور خارجه جمهوری آذربایجان حضور داشت در این باره گفت: سطح روابط و مبادلات اقتصادی و تجاری ایران با این کشور افزایش می یابد.
وی بیان کرد: افزایش مراودات اقتصادی با کشورهای همسایه بویژه جمهوری آذربایجان تا یک میلیارد دلار با اجرای طرح ها و پروژه های مشترک 2 کشور پیش بینی شده است.
7119/6016/6018
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.