اخبار مرتبط

حبیب ابراهیم پور روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: شرکت ایده پردازان هنر آریایی مستقر در مرکز نوآوری پارک علم و فناوری اردبیل در اواخر بهمن‌ماه، موفق شد به عنوان اولین شرکت در استان، تأییدیه «صنایع خلاق و فرهنگی» را از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری دریافت کند.
وی اضافه کرد: شرکت ایده پردازان هنر آریایی مستقر در این مرکز در حوزه طراحی، تولید و عرضه صنایع دستی و هنری فعال است، عنوان «صنایع خلاق و فرهنگی» معادل عنوان دانش بنیانی برای شرکت‌هایی است که در حوزه صنایع فرهنگی و خلاق فعالیت می‌کنند.
ابراهیم پور بیان کرد: برند 'گیلیمو' که پلتفرم فروش و عرضه محصولات صنایع دستی و هنری است از محصولات این شرکت مستقر در پارک بوده و از آبان ماه امسال فعالیت خود را آغاز کرده پس از ارزیابی و داوری به این عنوان دست پیداکرده است.
وی ادامه داد : گیلیمو با اولویت قرار دادن برند سازی و تجاری سازی محصولات صنایع دستی استان اردبیل، فعالیت‌های خلاقانه و نوآورانه خود را در بخش‌های ایده پردازی، طراحی، نیازسنجی، تولید، بسته‌بندی، تولید محتوا، بازاریابی و فروش توسعه داده است.
رئیس پارک علم و فناوری اردبیل گفت: در فازهای بعدی این شرکت با هدف ایجاد درآمد برای زنان روستایی، فرآیند ایده پردازی تا فروش در این مجموعه به گونه‌ای خواهد بود تا با توجه به ظرفیت‌ها و توانمندی‌های زنان روستاهای مختلف استان اردبیل، محصولات باکیفیت تولید و عرضه شود.
استارتاپ گیلیمو در چند ماه اخیر به‌عنوان استارتاپ برتر مرکز نوآوری اجتماعی وزارت کشور و استارتاپ برگزیده جایزه‌ی فیروزه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی انتخاب شده است.
/6016/7110
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.