اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا ، عبدالحمید احمدی روز پنجشنبه در آیین افتتاح 2 پروژه ورزشی شهرستان کوثر از جمله سالن ورزشی شهدای روستای سنگ آباد، افزود: توسعه ورزش در منا‌طق روستایی و شهرستان‌ ها باید جدی گرفته شود.
او یکی از اولویت ‌های وزارت ورزش را توسعه ورزش در مناطق روستایی و عشایری دانست و گفت: پروژه ‌های نیمه تمام موجود در این مناطق را در سطح کشور تکمیل و به بهره‌ برداری خواهیم رساند.
معاون فرهنگی و توسعه ورزش ‌های همگانی وزارت ورزش همچنین با اشاره به دستاورد‌های ارزشمند در 40 سال عمر با برکت انقلاب و نظام اسلامی ایران در بخش‌ های مختلف اظهار داشت: به برکت انقلاب اسلامی به پیشرفت‌ های چشمگیری در تمام عرصه ‌ها با همت و پشتیبانی ملت بزرگ ایران رسیدیم که باید قدر این نظام مقدس و پیشرفت‌ ها را بدانیم و برای سربلندی کشورمان بیش از پیش تلاش کنیم.
احمدی گفت: اگر خواهان توسعه ورزش موثر هستیم باید توسعه ورزش در مناطق روستایی و شهرستان‌ ها را جدی بگیریم و در این زمینه گام ‌های موثری برداریم.
دکتر بشیر خالقی ، نماینده مردم شهرستان های خلخال و کوثر در مجلس نیز در این آیین خواستار تامین اعتبار از محل اعتبارات ملی برای تکمیل پروژه های نیمه تمام ورزشی نیمه کاره منطقه جنوب استان با توجه به محدودیت های اعتباری و کاهش 50 درصدی اعتبارات عمرانی استان های کشور شد.
بهرام آقاخانی ، مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل هم از افتتاح 13 طرح و پروژه ورزشی در این استان در سال جاری خبر داد.
سالن ورزشی روستای سنگ آباد از توابع بخش مرکزی کوثر با مساحتی بالغ بر ۸۷۳ مترمربع و با اعتباری بالغ بر ۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال احداث شده است.
7019/6016
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.