اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا ، فرید صالحی روز چهارشنبه در جلسه شورای اسلامی استان اردبیل افزود: با افزایش نظارت ها همراه با افزایش دقت توسط مهندسان عضو نظام مهندسی ساختمان بر نحوه اجرای بناهای تازه احداث ، تخلفات ساختمانی کاهش یافته و ایمنی بناهای احداث شده شهری و روستایی استان نیز نسبت به قبل بیشتر شده است.
وی گفت: نظام مهندسی ساختمان شهرستان خلخال از لحاظ نظارت کمی و کیفی بر سازه های منطقه منظم ترین نظام مهندسی استان اردبیل محسوب می شود.
نایب رییس شورای عالی استان اردبیل نیز در این جلسه با تاکید بر افزایش نظارت دقیق و مستمر بر ساخت و سازها از طرف اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان ، این امر را انتظار آحاد مختلف جامعه در ساخت و سازها و افزایش ایمنی ساختمان در مقابل بلایای طبیعی و حوادث ذکر کرد.
رضا محمدی گفت: احداث دفتر نمایندگی سازمان نظام مهندسی ساختمان در شهرهای کوچک استان اردبیل از جمله کلور مرکز بخش شاهرود و هشجین مرکز بخش خورش رستم خلخال خواسته مردم این مناطق برای حذف هزینه های رفت و آمد مربوط به نظارت ساخت و سازها به مراکز شهرستان ها است.
او با بیان اینکه صدور شناسنامه فنی که در شهرستان های استان اجرا و هزینه سنگینی را بر دوش مردم تحمیل کرده ، خواستار حذف آن از سوی سازمان نظام مهندسی ساختمان شد.
7119/6018
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.