اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، این طرح ها با یک هزار و 620 میلیارد ریال اعتبار اجرایی شده و شامل پروژه هایی در حوزه های عمرانی، اشتغالزایی، خدماتی و زیرساختی و اقتصاد مقاومتی است.
از مهترین پروژه های افتتاحی در شهرستان بیله سوار مغان گازرسانی به 21 روستا و قشلاق شهرستان بیله سوار با هزینه 49میلیارد ریال بود که به گفته
فرماندار این شهرستان 410 خانوار روستایی را زیر پوشش قرار داده می هد.
حسن قبادی افزود: در نمیه اول سال جاری نیز 33 روستای این شهرستان با 750 خانوار روستائی و عشایری و با صرف 45میلیارد ریال اعتبار از نعمت گاز بهره مند شده اند.
اکبر بهنامجو استاندار اردبیل در جریان سفر به بیله سوار مغان با اشاره به نقش این شهرستان در تبادل مرزی و نیز تردد گردشگران خارجی گفت: گمرک و پایانه مرزی بیله سوار در توسعه مبادلات تجاری و نیز گردشگران سلامت نقش مهمی دارد.
وی بیان به فعالیت شبانه روزی این گمرک اشاره کرد و افزود: کرد: مجوز استخدام نیروی انسانی برای این گمرک از طریق سازمان اداری و استخدامی پیگیری می شود تا کمبود نیرو در آن از طریق قانونی رفع شود.
وی ادامه داد: در سفر روز سه شنبه معاون رییس جمهوری و رییس سازمان اداری و استخدامی کشوربه استان اردبیل این موضوع مطرح و مورد پیگیری قرار خواهد گرفت.
استاندار اردبیل در این سفربا خانواده شهید جعفر خان بابایی از شهدای انقلاب اسلامی بیله سوار دیدار و در نشست با تعدادی از کشاورزان این شهرستان که درخواست امهال تسهیلات بانکی را داشتند به گفت و گو پرداخت.
6016/7117
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.