اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا ، محمدحسن شاهنده روز دوشنبه در آیین بهره ‌برداری از طرح ‌های صندوق کارآفرینی امید در شهرستان نیر اظهار داشت: در این مدت هزار و 210 میلیارد ریال تسهیلات در استان پرداخت شده است.
وی با اشاره به تسهیلات پرداختی اشتغال پایدار روستایی و عشایری از محل منابع صندوق مشترک توسعه ملی گفت: اعتبار ابلاغی استان در سال جاری 280 میلیارد ریال بود که از محل طرح ‌های معرفی شده از کارگروه اشتغال مبلغ 244 میلیارد ریال ، از محل طرح‌ های تصویب و در حال اخذ ضمانت 24 میلیارد ریال و طرح‌ های پرداخت شده 170 میلیارد ریال بوده که درصد پرداختی نسبت به تعداد معرفی 84 درصد و نسبت به مبلغ مصوب شده 71 درصد می ‌باشد.
وی به عملکرد تسهیلات پرداختی بخش‌ های اقتصادی صندوق کارآفرینی امید استان اردبیل در سال جاری اشاره کرد و افزود: امسال در مجموع 197 میلیارد ریال در بخش های کشاورزی ، صنعت ، خدمات و تسهیلات ضروری و معیشت پرداخت شد.
مدیر صندوق کارآفرینی امید استان اردبیل با بیان اینکه در تمام شهرستان‌ های استان با رعایت توازن پرداخت تسهیلات عمل می شود، گفت: در این استان برای بیش از 498 طرح اشتغال روستایی و طرح اشتغال منابع داخلی بیش از 184 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است.
7116/6018
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.