اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، در آئین آغاز اجرای این پروژه ها، استاندار اردبیل گفت: سپاه همیشه و در همه حال در کنار دولت بوده و خواهد بود.
اکبر بهنامجو با اشاره به پایگاه خوب مردمی سپاه در جامعه افزود: امروز سپاه و بسیج در اکثر حوزها توانمندی بسیار زیادی دارند.
وی خواستار همکاری و مشارکت تمامی دستگاههای دولتی با سپاه و بسیج برای اجرای این طرح ها شد و اظهار داشت: می توان با اتحاد و کار جهادی زمان احداث و اتمام این پروژه ها را بسیار کم کرد.
بهنامجو گفت: همانطور که سپاه و بسیج در دوران دفاع مقدس افتخار آفریدند بدون شک در محرومیت زدایی و کارهای عمرانی نیز موفق خواهند بود. استاندار اردیل اضافه کرد: با تلاش و کوشش فراوان و کار جهادی می توان از فشار دشمنان بر مردم کاست و بر مشکلات به وجود آمده غلبه کرد. فرمانده سپاه حضرت عباس (ع ) استان ارد بیل نیز در این آئین گفت: سپاه امروز علاوه بر ماموریت ذاتی خود، در حوزه سازندگی و عمران توانایی زیادی دارد.
سردار جلیل بابازاده افزود: یکی از اهداف اجرای این طرح ها علاوه بر محرومیت زدایی کار آمد نشان دان نظام است.
وی اظهار داشت: انجام چنین پروژه ها توسط بسیج و سپاه به معنی دخالت در کار دولت نیست بلکه هدف خدمت بی منت به مردم است.
فرمانده سپاه استان اردبیل با بیان اینکه با اجرای این پروژها در نقاط مختلف استان کرامت انسانی حفظ خواهد شد، گفت: با وحدت و همدلی و با کار خالصانه و خدمت بی منت به مردم دشمنان به اهداف شوم خود نخواهند رسید.
6016/6130
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.