اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا،رضا کریمی پنجشنبه در جلسه بررسی مشکلات شهرستان نمین افزود: با استقرار کامل این سه واحد تولیدی برای بیش از 6 هزار و 500 نفر زمینه اشتغال ایجاد می شود.
وی با بیان اینکه استقرار ناحیه صنعتی جدید در منطقه ویلکیج به تصویب رسیده است، گفت: کارخانه تولید لوازم خانگی، تولیدکاغذ در 48 هکتار زمین همچنین واحدهای تولیدی بیو اتانول ، انبار سرد و فرآورده های سیب زمینی در حال انجام امور اداری برای استقرار در استان اردبیل هستند.
کریمی با انتقاد از عملکرد مدیران حوزه آب استان و اینکه بیش از 70 درصد منابع آبی شهرستان نمین به خارج از این منطقه سرازیر می شود اظهار داشت:در صورت مدیریت نادرست منابع آبی در شهرستان نمین ، قسمتی از این شهرستان در شهر آبی بیگلو به کانون ریزگردها تبدیل شده و حیات انسانی را به خطر خواهد انداخت.
نماینده مردم اردبیل ، نیر نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی در ادامه تاکید کرد: اخذ حق انشعاب از روستاییان استان از سوی آب وفاضلاب روستایی غیرقانونی و تخلف محسوب می شود و مسئولان این حوزه باید هر چه زودتر تغییر رویه دهند.
وی در ادامه از اختصاص هزار تن قیر رایگان به شهرداری ها ، 180 میلیارد ریال به آب شرب شهری و روستایی، 20 میلیارد ریال به حوزه آبخیزداری شهرستان نمین در طی یک سال اخیر خبر داد.
نمین در 30 کیلومتری شرق اردبیل واقع است.
6016/7120
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.