اخبار مرتبط

قائم مقام معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: مدیریت پارک علم و فناوری باید به دنبال توسعه باشد.   به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، مهدی کشمیری در مراسم تکریم و معارفه رئیس پارک علم و فناوری اردبیل با بیان این مطلب، افزود: پارک علم و فناوری برای استان است و باید استان از توسعه پارک علم و فناوری حمایت کرده و ما هم پشتیبانی می کنیم. 
وی با اشاره به اینکه مدیریت پارک علم و فناوری کار سختی است، تصریح کرد: رئیس پارک علم و فناوری باید وقت و انرژی بگذارد و از طرف دیگر، جدیت و تعامل با تمامی ذینفعان را در دستور کار قرار دهد.   قائم مقام معاون پژوهش و فناوری و مدیر کل دفتر سیاستگذاری و برنامه ریزی امور فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به اینکه پارک علم و فناوری مجموعه مهمی است و باید منشا خیر و تاثیرگذاری باشد، ادامه داد: دانشگاه باید از نگاه آموزش محور به سمت حل دغدغه های جامعه حرکت کند. 
کشمیری اظهار کرد: ادبیات پارک علم و فناوری توسعه، علم و ثروت است و باید با اقشار مختلف در ارتباط بوده و اثربخشی خود را نشان دهد. 
حبیب ابراهیم پور رئیس جدید پارک علم و فناوری اردبیل گفت: برای توسعه بیشتر باید اقتصاد دانش بنیان و دانشگاه اقتصاد بنیان در دستور و برنامه قرار گیرد. 
وی با اشاره به اینکه پارک علم و فناوری از طریق ارتباط دادن علم و ثروت می تواند در توسعه منطقه نقش آفرینی کند، ادامه داد: به زودی ساخت زمین 5 هکتاری پارک علم و فناوری استان را شروع می کنیم. 
عبدالقیوم قلیپوری رئیس پیشین پارک علم و فناوری اردبیل نیز با بیان اینکه این پارک را در شرایط سختی راه اندازی کرده ایم، گفت: هم اکنون در پارک علم و فناوری 60 واحد فناور مستقر شده و در این مدت بیش از 40 استارت آپ ویکند برگزار کرده ایم. 
وی با اشاره به اینکه موفقیت بیشتر هر نهادی رابطه مستقیمی با امکانات آن نهاد دارد، افزود: در مدتی که پارک فعالیت هایش را شروع کرده است، با تلاش همکاران، گام های موثری را برای توسعه این نهاد برداشته ایم.
انتهای پیام انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.