اخبار مرتبط

محمد فیضی روز یکشنبه در گفت و گو با خبر نگار ایرنا افزود: اعتبارات عمرانی استان اردبیل از 600 میلیارد ریال به 980 میلیارد ریال رسیده است.
وی اضافه کرد: خوشبختانه در حوزه های راه سازی، آبرسانی، راه آهن و بهداشت و درمان هم اعتبارات خوبی برای استان در نظر گرفته شده است .
فیضی ادامه داد:همچنین از محل سه درصد سهم استان های محروم و کم برخوردار و مناطق نفت خیز کشور نیز سهم استان اردبیل از 530 میلیارد ریال سال گذشته به 560 میلیارد ریال افزایش یافته است.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به پرداخت اعتبارات راه آهن اردبیل از محل فاینانس افزود: علاوه بر تخصیص 7هزار و 500 میلیارد ریال از محل فاینانس داخلی در بودجه 98 ، هزار و 500 میلیارد ریال برای راه آهن اردبیل - میانه پیش بینی شده است.
وی درباره دیدار با رییس سازمان امور عشایر و پیگیری مشکلات امور عشایر استان اردبیل افزود: در این دیدار مشکلات عشایر استان مورد بررسی قرارگرفت و امکانات خوبی هم اخذ شد .
نماینده اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی بیان کرد:اعطای تسهیلات به عشایر استان ،توجه ویژه به وضعیت خشکسالی و پرداخت خسارت های ناشی از خشکسالی ،اعطای اعتبار مناسب از محل ماده 10 و 12 و علوفه یارانه ای ،ایجاد اداره امور عشایری اردبیل و سرعین با توجه به وجود مصوبه لازم ،چاره اندیشی برای پست های خالی و جذب نیروی انسانی،تامین خودرو های مورد نیاز امور عشایری ،برطرف کردن مشکلات راه و آب عشایر از جمله خواسته ها و مطالبات امور عشایر استان بود که مورد بررسی و پیگیری قرار گرفت .
7110/6016
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.