اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا، اکبر بهنامجو روز شنبه در آیین تکریم و معارفه روسای پارک علم و فناوری استان اردبیل بیان کرد: جوانان دارای ایده سرمایه مالی بالایی برای اقتصادی کردن ایده های خود ندارند و لازم است حمایت های لازم از قبیل تسهیلات و حمایت های دیگر از این قشر انجام گیرد.
وی تشریح کرد: ایده های فناورانه باید به افزایش میزان ثروت مردم منجر شود و در این خصوص لازم است طرح هایی که توجیه اقتصادی بالایی دارند برای تجاری سازی معرفی و حمایت شوند.
استاندار اردبیل با اشاره به مشکلات اقتصادی و بیکاری در جامعه، وحدت و هماهنگی بین دستگاه ها را در راستای توسعه اقتصادی و بهبود وضعیت اشتغال استان با اهمیت دانست.
بهنامجو ادامه داد: استان اردبیل قابلیت بالایی در زمینه جوانان تحصیل کرده و دارای خلاقیت دارد که با وحدت و هماهنگی بین جوانان و مسئولان می توان نتایج قابل قبولی در راستای توسعه اقتصادی ارائه داد.
قائم مقام معاون پژوهش فناوری و مدیر کل دفتر سیاست گذاری و برنامه ریزی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری نیز در این آیین گفت: هم اکنون پارک علم و فن آوری به مطالبه عمومی تبدیل شده و یکی از عناصر توسعه داشتن نوآوری محسوب می شود.
مهدی کشمیری افزود: ادبیات پارک علم و فن آوری ادبیات توسعه بوده و باید اهدافش همگام با توسعه منطقه دنبال شود.
در این آیین از تلاش های عبدالقیوم قلی پوری تجلیل و حبیب ابراهیم پور به عنوان رئیس پارک علم و فن آوری استان اردبیل منصوب شد.
3006/6016
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.