اخبار مرتبط

پذیرش دانشجو بدون کنکور در مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی شعبه اردبیل با 10 کد رشته تحصیلی آغاز شد. 
به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی شعبه اردبیل با اعلام ابن خبر افزود: پذیرش دانشجو در مقطع کاردانی در رشته‌‌های تربیت مربی پیش دبستانی، مدیریت کسب و کار، امور بانکی، شبکه‌های کامپیوتری، بازی‌سازی رایانه‌ای، فناوری ارتباطات _ اینترنت و شبکه‌های گسترده، نرم افزار و برنامه سازی کامپیوتری و در مقطع کارشناسی در رشته‌‌های مهندسی فناوری اطلاعات_ برنامه نویسی تحت وب، مهندسی فناوری اطلاعات _فناوری اطلاعات و تربیت مربی پیش دبستانی انجام می‌ پذیرد. 
سلیم پناهی اظهار کرد: داوطلبان جهت ثبت ‌نام در مقطع کاردانی از یکم تا 13 بهمن ماه و در مقطع کارشناسی از 16 لغایت 23 بهمن ماه فرصت دارند با همراه داشتن مدارک لازم از جمله کپی کارت ملی، شناسنامه و آخرین مدرک تحصیلی به مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی اردبیل واقع در شهرک کارشناسان، نبش میدان شفا مراجعه و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 13-33749512 تماس حاصل نمایند. 
وی با اشاره به کیفیت آموزش‌های ارائه شده در مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی شعبه اردبیل افزود: طبق اعلام نهادهای نظارتی، این مرکز یکی از مراکز فعال استان است و با بهترین محیط آموزشی، کلاس‌های مجهز و دو سایت کامپیوتری پیشرفته و با بهره‌گیری از اساتید مجرب استان، آماده ارائه خدمات به دانشجویان است. 
رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی شعبه اردبیل خاطرنشان کرد: این مرکز با برنامه‌ریزی و نیاز سنجی در جهت اشتغالزایی دانشجویان خدمات آموزشی را به فارغ التحصیلان ارائه می‌کند. 
پناهی یادآور شد: دانشجویان این مرکز در طول تحصیل می‌توانند از وام دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان بهره‌مند شوند و در صورت اتمام موفقیت آمیز دوره تحصیلی، مدرک رسمی مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دریافت نمایند.
انتهای پیام انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.