اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا ، ابراهیم امامی روز یکشنبه در بازدید از ساختمان اورژانس نیر افزود: ساختمان اورژانس نیر با زیربنای 350 متر مربع در هفته سلامت امسال افتتاح می شود.
وی تشریح کرد: برای احداث این ساختمان پنج میلیارد ریال هزینه شده است.
امامی یکی از نیازهای اساسی نیر را ساختمان اورژانس دانست و گفت: با راه اندازی این ساختمان برخی از مشکلات شبکه بهداشت نیر حل خواهد شد.
وی اظهار داشت: دولت به تنهایی قادر به پوشش کامل خدمات درمانی در این شهرستان نیست و سایر بخش ها بویژه بخش خصوصی باید با ایجاد مراکز درمانی و خدمات لازم در این زمینه به کمک بیایند.
او افزود: نیر به دلیل جایگاه خاص و موقعیت جغرافیایی آن پذیرای گردشگران بسیاری است که مراکز درمانی و خدمات بهداشتی در این شهرستان علاوه بر جمعیت ساکن به ارائه خدمات به سایر جمعیت شناور می پردازند که امکانات آن جوابگو نیست.
فرماندار نیر در جریان بازدید از مرکز خدمات جامع سلامت روستای دیمان هم اظهار کرد: مرکز خدمات جامع سلامت روستای دیمان در 500 مترمربع زیربنا در حال احداث است و تاکنون 90درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.
وی افزود: برای احداث این مرکز پنج میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار اختصاص یافته و این مرکز در دهه فجر امسال مورد بهره‌ برداری قرار خواهد گرفت.
او گفت: تکمیل پروژه های درمانی جزو مطالبات بحق مردم است و باید با بهترین کیفیت و در زمان تعیین شده افتتاح شوند.
شهرستان نیر در 30 کیلومتری جنوب اردبیل و در مسیر جاده ترانزیتی استان های اردبیل و آذربایجان شرقی قرار دارد.
7116/6018
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.