اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، سرهنگ رحیم آقا محمدی روز شنبه در مصاحبه با خبرنگاران افزود: در هشت ماه پارسال تصادفات درون شهری استان اردبیل 23 نفر فوتی داشت که این رقم در مدت مشابه امسال با 22 درصد کاهش به 18 نفر فوتی کاهش یافته است.
وی با بیان اینکه حتی یک نفر کشته هم در تصادفات رانندگی زیاد است، گفت: پارسال استان اردبیل از لحاظ کاهش تصادفات منجر به فوت در کشور یکی از استان های برتر بود که از سوی ناجا مورد تجلیل قرار گرفت.
وی اظهار داشت: امیدواریم با همکاری رانندگان و مردم و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از سوی آنها امسال نیز استان اردبیل در کاهش تصادفات منجر به فوت یکی از استان های برتر کشور شود.
رییس پلیس راهور استان اردبیل با اشاره به اینکه متاسفانه درصد فوتی عابران پیاده همچنان نگران کننده است، بیان کرد: 56 درصد فوتی ها و 57 درصد مجروحین تصادفات درون شهری در استان اردبیل عابرین پیاده هستند.
آقا محمدی گفت: بر اساس بررسی های صورت گرفته عدم توجه رانندگان به جلو و سرعت غیر مجاز از مهمترین علل تصادفات درون شهری در استان است.
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اردبیل افزود: بدون شک با نصب دوربین های کنترل سرعت و ایجاد گذرگاه های ایمن برای عابران پیاده تصادفات کاهش خواهد یافت.
وی با بیان اینکه مهندسی ترافیک یکی از مهمترین اصول علم ترافیک است، اظهار داشت: از مسئولان انتظار داریم برای ایمن سازی محل تردد عابران پیاده اقدام کنند.
6130/ 1257
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.