اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا ،حجت الاسلام کریم اسدی در خطبه های امروز نماز جمعه خلخال با گرامیداشت سالروز شهادت شهید مدرس که به نام روز مجلس نامگذاری شده است گفت:اگر چنانچه قوای سه گانه کشور بخصوص نمایندگان مجلس شورای اسلامی که درراس قوه مقننه قرار دارند بدرستی به وظایف خود عمل می کردند کشور دچار مشکلات فعلی وبحران اقتصادی امروزی نمی شد .
وی گفت:در حالی که نمره مردم ایران اسلامی در همه عرصه ها 20 است ولی نمره نمایندگان مجلس وقوای سه گانه نه تنها نمره قابل قبولی نیست بلکه در بسیاری جهات به دلیل بی توجهی به رفع نواقص در جامعه نمره انها نمره مردود می باشد .
وی گفت:حاشیه سازی ،جناح بازی ،سیاسی کاری وپرداختن به مسایل غیر ضروری از سوی نمایندگان مجلس ومسوولین سه قوه کشور افت ایران و نظام اسلامی بوده واگر چنانچه مسوولین این سه قوه دست بدست هم داده و با هم دلی وهم فکری کار کنند قطعا بسیاری از مشکلات فراروی مردم وجامعه برداشته خواهد شد .
وی با بیان اینکه بکارگیری از روش های افراط وتفریط در انجام وظیفه مسوولین کشور مردود است اظهار کرد:در شرایطی که کشور نیازمند وحدت وهم دلی وانسجام برای گذر از فشار تحریم های خارجی ،تورم وفشار اقتصادی مضاعف برروی دوش مردم است طرح استیضاح وزاری دولت نمی تواند راهکار درستی برای حل مشکلات متعدد جامعه باشد .
خطیب جمعه خلخال اظهار داشت :در حالی که مشکل کم بود مسکن در کشور بیداد می کند واین مشکل بر امر مقدس ازدواج جوانان سایه سنگینی انداخته است یک وزیر برکنار شده از دولت کنار گذاشتن 5 ساله پروزه مسکن مهررا از افتخارات عملکرد خود اعلام می کند .
وی در بخش دیگری ازسخنان خود با بیان اینکه حق منطقه خلخال از سوی مسوولین و مردم بدرستی در طول 40 سال عمر بابرکت انقلاب اسلامی ادا نشده است گفت:در حالی که طبیعت این شهرستان در نوع خود بی نظیر و منابع ابی ان کافی برای افزایش سطح تولیدات کشاورزی است هیچ گونه برنامه درستی از سوی اداره کل منابع طبیعی وشرکت اب منطقه ای استان اردبیل برای مهار ابهای منطقه واستفاده بهینه از اراضی مستعد کشاورزی ارایه نشده است .
او اظهار کرد:در حالی که شرکت اب منطقه ای استان اردبیل چندین سد بزرگ را در مناطق دیگر این استان اجرا کرده این شهرستان از داشتن سد های بزرگ برای بهره مندی از اب کافی برای توسعه کشاورزی بی بهره بوده است .
وی با بیالن اینکه طرح مسایلی از قبیل کم بود اعتبار ویا پایین بودن سطح تخصیص اعتبارات عمرانی مورد قبول افکار عمومی جامعه نیست گفت:انتظار مردم منطقه از استاندار دلسوز و تلاشگر استان توجه به وضعیت پروژه های کمربندی شهر خلخال ونیز تلاش برای تکمیل وبهره برداری از راه های در حال احداث منطقه از جمله راه خلخال به منجیل وراه توریستی خلخال به ماسوله در استان گیلان است .
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.