اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا ، فریدون بابایی روز دوشنبه در نشستی با سرپرست جدید شرکت برق خلخال افزود: کم توجهی مسئولان شرکت توزیع برق استان اردبیل در خصوص مشکلات برق این منطقه قابل قبول نیست.
او گفت: تکمیل پروژه روشنایی معابر خیابان 30 متری قدس که از مدت ها قبل شروع شده، نیز ضرورت دارد.
وی اظهار داشت: غیر از 2 روستای زیر 10 خانوار خلخال تمام روستاهای این شهرستان از برق بهره مند هستند و انتظار می رود برق رسانی به روستای هشت خانواری پیرانلو واقع در بخش مرکزی این شهرستان نیز بزودی آغاز شود.
فرشاد سیدی ، سرپرست جدید شرکت توزیع برق خلخال نیز در این نشست گفت: تلفات برق این شهرستان 11 درصد بوده که این میزان در مقایسه با تلفات سایر شهرستان های استان در حد پایینی است.
وی با بیان اینکه عملیات اجرایی احداث پست 230 کیلو ولتی این شهرستان به پایان رسیده، اظهار داشت: با تکمیل خط انتقال این پست بسیاری از مشکلات مربوط به تامین برق واحدهای تولیدی در حال احداث نیازمند برق با ولتاژ بالا و نیز مشکلات مربوط به افت فشار برق در برخی از مناطق برطرف می شود.
او تامین برق پایدار در بخشی از مناطق روستایی دارای برق ناپایدار از جمله بفراجرد و بخش شاهرود ، تقویت برق تفرجگاه ازناو ، تکمیل روشنایی معابر خیابان 30 متری قدس و تقویت خطوط برق دارای افت فشار را از جمله برنامه های خود برای افزایش رضایت مندی مردم از خدمات شرکت برق اعلام کرد.
خلخال در جنوب اردبیل قرار دارد.
7119/6018
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.