اخبار مرتبط


استاندار اردبیل گفت: فرمانداران به عنوان نماینده دولت باید پیگیر حل مشکلات سرمایه گذاران باشند. 
به گزارش ایسنا منطقه اردبیل، اکبر بهنام جو امروز  در جلسه فرمانداران و مدیران اجرایی استان اردبیل اظهار کرد: ضروری است فرمانداران به طور مداوم از واحدهای تولیدی مشکل دار بازدید کرده و نسبت به رفع موانع و مشکلات آنها راهکارهای مناسب ارائه دهند. 
وی با اشاره به اینکه فرمانداران شهرستان‌ها به عنوان نماینده دولت باید پیگیر حل مشکلات سرمایه گذاران باشند، خاطرنشان کرد: بخش خصوصی هم باید با سرمایه گذاری علاوه بر رونق و توسعه اقتصادی برای بیکاران اشتغالزایی کند. 
استاندار اردبیل اضافه کرد: تسهیل و تسریع روند معرفی طرح‌های اشتغالزا در کارگروه اشتغال استان یکی از الویت‌های ما است و اعضای این کارگروه باید از طرح‌های دارای که توجیه اقتصادی دارند حمایت‌های لازم را انجام دهند. 
بهنامجو با بیان اینکه دولت به تنهایی قادر به رفع مشکل بیکاری در جامعه نیست، گفت: دولت با ایجاد زیر ساخت‌های لازم، تسهیل در صدور مجوزها، اعطای تسهیلات و حمایت های اداری و کاهش بروکراسی زمینه را برای سرمایه گذاری مهیا می کند. 
استاندار اردبیل گفت: ملاک برای شاغل بودن هر فرد برخورداری از حداقل حقوق قانون کار است و تاکنون بیش از13هزار فرصت شغلی پایدار در استان به طور قطعی با ثبت کدملی در سامانه ثبت اشتغال درج شده و بدون شک این رقم تا پایان سال افزایش خواهد یافت.
 وی با بیان اینکه سه مرجع معتبر در ثبت سامانه اشتغال دخیل است، افزود: مسئولان استان به هیچ وجه دنبال آمارسازی نیستند بلکه با دقت و حساسیت تعداد مشاغل ایجاد شده را پایش و راست آزمایی می کنند
انتهای پیام انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.