دیدگاه های امام خمینی(س) در بحث اصولی "خطابات قانونیه"، در نشست علمی "دیدگاه ها و نوآوری های اصولی" با حضور آیت الله مؤمن از اساتید برجسته حوزه علمیه قم مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران، نشست علمی "دیدگاه ها و نوآوری های اصولی" از سری سلسله نشست های تبیین و بررسی انجمن اصول فقه حوزه علمیه قم، صبح روز پنج شنبه 19 بهمن با حضور آیت الله مؤمن عضو فقهای شورای نگهبان و برخی از اساتید و طلاب حوزه علمیه قم، در محل سالن همایش های مؤسسه تنظیم نشر و آثار امام(س) قم برگزار شد.

در این نشست علمی، ابتدا حجت الاسلام و المسلمین حسن پویا معاون پژوهشی مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س) در قم، در سخنانی ضمن تبریک ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی ایران، آخرین اقدامات علمی و پژوهشی مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س) قم را تشریح کرد.

همچنین حجت الاسلام محمدی از کارشناسان حوزوی نیز در سخنانی با تأکید بر ترویج بیش از پیش اندیشه ها و نوآوری های اصولی، فقهی، فلسفی و عرفانی امام خمینی(س) در حوزه، خواستار توجه بیش از پیش به اندیشه های اصولی حضرت امام(س) شد.

آیت الله محمد مؤمن از اساتید برجسته حوزه علمیه قم نیز به عنوان سخنران اصلی این مراسم، ضمن تشریح بحث اصولی "خطابات قانونیه" حضرت امام خمینی(ره)، تأکید کرد: امام خمینی(س) در زمینه اصول، حرف های زیادی برای گفتن دارد.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.