نظام سرمایه‌داری غرب ناچار است در برابر اسلام تسلیم شود و راه حل‌های اسلامی را در اقتصاد قبول کند
حضرت آیت الله نوری همدانی در دیدار سفیر روسیه درایران با قدردانی از مهمان نوازی مردم روسیه در سفر اخیر خود به این کشورگفت: اسلام دینی جهان شمول وبرای تمام ملت‌های جهان است، و مشکلاتی که امروز در دنیا به وجود آمده است اسلام پاسخگوی آنها است
وی با بیان این که در هر زمان و مکانی مسئله جدیدی که پیش می‌آید روش خاصی پیدا می‌کند بیان کرد: اسلام در هرزمان ومکان قادر است به این نیازها پاسخ دهد وبر اساس آن روش وراه حل ارائه نماید
این مرجع تقلید با اشاره به اعتراض مردم به نظام سرمایه داری غرب، تصریح کردند : امروز مشکل در کشورهای عربی سیاسی است اما غربی‌ها با مشکلات اقتصادی دست وپنجه نرم می‌کنند که اسلام قادر است آنها را نجات دهد.
آیت الله نوری همدانی با اشاره به نامه حضرت امام (س) به گورباچوف، خاطرنشان کرد : امام به وی گفتند مشکل شما اقتصادی نیست و نظام و رژیم شما مشکل آفرین است اگر به اسلام روی آورید اسلام مشکل شما را حل می‌کند.
ایشان با بیان این که متاسفانه در کشورهای عربی برخی‌ها بر خلاف آموزه‌های اسلام گام برمی دارند بیان داشتند: عربستان بحرین قطرو... سرسپرده آمریکا و استکبار هستند.
این مرجع تقلید ادامه دادند: حکام کشورهار عربی و سلاطین، در جهان اسلام مشکل آفرین هستند، حساب مردم این باید از دولتمردان نشان جدا کرد،
حضرت آیت الله نوری همدانی به نقش‌های دشمنان برای نابودی مقاومت اشاره کرد وگفت:سوریه به عنوان یک دولت که از نظر استراتژیکی بسیار مهم است، از سویی در مقابل رژیم صهیونیستی ایستاده و از سویی دیگر از مقاومت حمایت می‌کند، استکبار می‌خواهد اینها را از ما جدا کند اگر واقعا اینها دلشان برای مسلمانان می‌سوزد چرا راجع به تحولات سایر کشورها حرفی نمی‌زنند.
ویبا بیان این که اسلام ناب، آن چیزی است که پیامبر اسلام(ص) بیان کرده اند وشعبه دیگری ندارد اظهار داشت : مفتی مصر گفته بهترین برنامه اداره زندگی بشر، نامه حضرت علی (ع) به مالک اشتر است و اکنون این نامه به عنوان منشوری جامع در سازمان ملل نگهداری می‌شود.
حضرت آیت الله نوری همدانی در ادامه با تاکید براینکه باید در برابر بیداری جهانی مراقب باشیم و اجازه ندهیم دشمنان بهره برداری خود را از این مساله کنند، گفت : ما باید در این شرایط بیدار و متحد باشیم که مبادا دوباره استکبار و غرب از این جریان‌ها به نفع خود استفاده کند.
وی بااشاره به ترفندهای استکبار برای جدایی کشورهای اسلامی افزود: یکی از ترفندهای غرب این بود که اسلام را چند قسمت کنند، اسلام طالبانی، آمریکایی و انواع مذاهب و مسلک‌ها را ایجاد کردند تا بین مسلمانان اختلاف بیندازند و برخی را تحت سیطره قرار دهند.
معظم له با تاکید بر این که اسلام یکی بیشتر نیست یادآورشدند : البته مشکلاتی در سر راه انقلاب‌های منطقه ازجمله مصر وجود دارد که باید مراقب باشند تا دشمنان انقلاب شان را مصادره نکنند.
این مرجع تقلید بابیان این که معتقدیم آینده افق روشنی را نوید می‌دهد گفت: در نهایت حق غالب خواهد شد، وهیچ گاه شاه بحرین وامثال او نمی توانند بر کشورهای اسلامی حکومت کنند، کسی که با آدمکشی و خشونت پیش بیاید نخواهد توانست حکومت نماید .

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.