فراخوان مقاله «اولین اجلاس بین‌المللی جوانان و بیداری اسلامی» از سوی معاونت فرهنگی و اجتماعی دفتر مطالعات فرهنگی و برنامه‌ریزی اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اعلام شد.
فراخوان مقاله «اولین اجلاس بین‌المللی جوانان و بیداری اسلامی» از سوی معاونت فرهنگی و اجتماعی دفتر مطالعات فرهنگی و برنامه‌ریزی اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اعلام و مهلت ارسال آثار نیز 23 دی‌ماه جاری، است.
این اجلاس طی روزهای 9 و 10 بهمن ماه سال جاری، با هدف احیای اصول و پیاده‌سازی اررزش‌ها، اهداف اسلامی براساس شریعت اسلام و قرآن، احیای تجدید عزت و کرامت انسانی و ملی کشورهای اسلامی، تشکیل قدرت بین‌المللی اسلامی و ایجاد تمدن اسلامی جدید بر پایه دین، عقلانیت، علم و اخلاق و ارائه الگوی مردم‌سالاری اسلامی به جای الگوی دموکراسی غربی برپا می‌شود.
علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را در قالب محورهای؛ «مباحث نظری، فکری، اندیشه‌ای و چارچوب‌های بنیادین بیداری اسلامی و جوانان»، «نقش‌آفرینی جوانان و عوامل ایجاد بیداری اسلامی»، «آسیب‌شناسی موج بیداری اسلامی و جوانان،(ضعف‌ها و تهدیدها)»، «جوانان، چشم‌انداز و افق‌های آینده بیداری اسلامی»، «انقلاب اسلامی، الگوها، دستاورها، جوانان و موج بیداری اسلامی» به دبیرخانه همایش ارسال کنند.
اجلاس جوانان و بیداری اسلامی
اولین اجلاس بین‌المللی جوانان و بیداری اسلامی طی روزهای 9 و 10 بهمن‌ماه سال جاری، برگزار می‌شود و علاقه‌مندان تا 23 دی‌ماه جاری، برای ارسال آثار فرصت دارند
بنابر این گزارش، مقالات باید حداقل در 10 و حداکثر در 25 صفحه تهیه و ارسال شود و ارائه‌دهندگان مقالات باید مشخصات خود همچون؛ سن، تحصیلات و ... را به همراه مقاله ارسال کنند.
محققان می‌توانند مقالات خود را به زبان‌های ترکی، فرانسه، اردو، آلمانی و اسپانیولی ارسال کنند. همچنین، در تهیه مقالات فارسی و عربی از فونت نازنین 14 و لاتین time new roman استفاده شود.
این گزارش حاکی است؛ مقالات برگزیده در اولین اجلاس بین‌المللی جوانان و بیداری اسلامی ارائه می‌‌شود و به صورت لوح فشرده در اختیار شرکت‌کنندگان قرار می‌گیرد.
علاقه‌مندان می‌توانند مقالات خود را از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی
www.islamic-awakening.ir و یا به همراه لوح‌فشرده و پرینت به دبیرخانه دائمی اجلاس بیداری اسلامی به نشانی؛ ایران، تهران، خیابان ولیعصر، روبروی جام جم، خیابان خرسند، پلاک 35 ارسال کنند.

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.